Home
FC Eksaarde
Thuiswedstrijden Afdrukken

THUISWEDSTRIJDEN

OVERZICHT VAN DE THUISWEDSTRIJDEN IN HET WEEKEND 06/10-07/10


Datum Uur Terrein Groep Thuisploeg Uitploeg
20/10/2018 09u30 KunstgrasU8A FC EKSAARDE SOMBEKE
20/10/2018 09u30 B-Plein U13 FC EKSAARDE EVERGEM
20/10/2018 12u30 A-PleinU17 FC EKSAARDE ST-GILLIS WAAS
20/10/2018 11u00 B-Plein U15B FC EKSAARDE ZELZATE
20/10/2018 11u00 Kunstgras U8B FC EKSAARDE DOORSLAAR
21/10/201810u00A-PleinZONDAGSRESERVENFC EKSAARDESK LOCHRISTI C
21/10/2018 15u00 A-Plein EERSTE PLOEG FC EKSAARDE SKB ST NIKLAAS








 
U12 (2018-2019) Verslag SCHOONAARDE - FCE U12 PDF Afdrukken E-mailadres
Geschreven door Webteam   
maandag 15 oktober 2018 00:00

Zaterdag wachtte ons een verplaatsing naar Schoonaarde onder een prachtig zonnetje.  Toen we aankwamen zagen we ...

Lees meer...
 
U13 (2018-2019) Verslag FCE U13 - Sleidinge PDF Afdrukken E-mailadres
Geschreven door Webteam   
maandag 15 oktober 2018 00:00

Duidelijk een off-day vandaag. Al na enkele minuten kon Sleidinge onze verdediging verschalken...

Lees meer...
 
Gezocht délégé 2018 PDF Afdrukken E-mailadres
Geschreven door Webteam   
vrijdag 07 september 2018 00:00

FC Eksaarde zoekt een délégé voor de reserven C ( beloften ).

Indien interesse kan je je aanmelden bij het bestuur van FC Eksaarde.

 
Voorbereidingswedstrijden FC Eksaarde 2018 PDF Afdrukken E-mailadres
Geschreven door Patrick Lapaige   
woensdag 04 juli 2018 13:25

Eerste elftal:
Donderdag 26 juli om 19.30u: SKL Doorslaar - FCE (Oefenwedstrijd)
Zondag 29 juli om 16.00u: H. Sinaai B - FCE (Hofmancup)
Zondag 05 augustus om 16.00u: FCE - H. Sinaai B (Hofmancup)
Donderdag 09 augustus om 19.00u: FC Daknam - FCE (Oefenwedstrijd)
Donderdag 16 augustus om 19.30u: FC Moerbeke - FCE (Oefenwedstrijd)
Donderdag 23 augustus om 19.30u: FCE - St-Kruis-Winkel (Oefenwedstrijd)
Zondag 02 september om 15.00u: FCE - SK Gerda (1ste competitiewedstrijd)

A-reserven:
Dinsdag 07 augustus om 19.30u: Rupelmonde - FCE (Beker v/h Waasland)
Donderdag 16 augustus om 19.30u: Daknam - FCE (Oefenwedstrijd)
Zaterdag 25 augustus om 15.00u: Zaffelaere - FCE (Oefenwedstrijd)
Zaterdag 01 september om 14.00u: SK Gerda - FCE ((1ste competitiewedstrijd))

B-reserven

Dinsdag 14 augustus om 19.30u: FCE - Kemzeke (Beker v/h Waasland)
Dinsdag 21 augustus om 19.30u: FCE - SKL Doorslaar (Oefenwedstrijd)

Beloften
Dinsdag 31 juli om 19.30u: FCE - Temse (Beker v/h Waasland)
Donderdag 23 augustus om 19.30u: Moerbeke - FCE (Beker v/h Waasland)
Dinsdag 28 augustus om 19.15u: SKL Doorslaar - FCE (Oefenwedstrijd)

 
« StartVorige12345678910VolgendeEinde »

Pagina 1 van 133

Sponsordag

No images

Mosselfestijn

No images

Tappers en scheidsrechters

lijsttapscheids.png

Webbeheer



Derde provinciale E

# Team WG PTN
1 Young Blue SK Beveren 7 17
2 Sportkring Kemzeke 7 17
3 Herleving Sportief Sint-Pauwels 7 15
4 SK Oudegem 7 13
5 KVK Svelta Melsele 7 12
6 FC Moerbeke 7 12
7 Rangers Opdorp 7 10
8 FC Eksaarde 7 10
9 KSK Kallo 7 9
10 SK Gerda-Waasland 7 7
11 White Star Meerdonk 7 7
12 KVK Robur 7 7
13 FC Bosdam Beveren 7 7
14 KSK Klinge 7 5
15 Sportkring Belsele 7 5
16 VK Tielrode 7 2

Bezoekers

We hebben 61 gasten online

Voetbalweer



Alle rechten voorbehouden - FC Eksaarde © 2018