Home
FC Eksaarde
SELECTIES ZONDAG 21/08/2016 PDF Afdrukken E-mailadres
Geschreven door Luc Mulle   
vrijdag 19 augustus 2016 11:35

EERSTE ELFTAL : HOFMAN CUP TEGEN MARIA AALTER 21/08/2016 OM 16H00 : VERZAMELEN TERREIN 14H45 :
BAUWENS RUBEN, BOON PIETER-JAN, BOON WOUTER, CASSIER NICOLAS, DE BACKER SVEN, DE KONING BART, DE LOOSE SEBASTIAAN, HUENGENS DAAN, JANSEN FRANKIE, LAGAET RUBEN, OUAHAMDI KHALID, ROELS KOEN, VAN BOXLAER JARI, VAN DAELE KEN, VAN HESE PASCAL, VERNIERS ISAAC.

BELOFTEN : VRIENDSCHAPPELIJK TEGEN SKL DOORSLAAR 21/08/2016 OM 13H45 : VERZAMELEN TERREIN 12H45 :
VAN BOXLAER JARI, ROMBAUT SIEBE, ROOSSENS JONAS, HEIRMAN DJORK, VERSTICHEL JAN, DE MEYER CHRIS, DE GROEVE JARIK, DE GROEVE DIEDERIK, VAN AUDENAERDE STEF, TOLLENAERE NILS, COOL NICO, MUNGHEN JONAS, DERMUL JONAS, DOGGEN DAVY, ALAN " PARAGUAY" ENRIQUEZ, DE MAESSCHALCK JARNO.

 
Selectie wedstrijd SKL Doorslaar - FCE PDF Afdrukken E-mailadres
Geschreven door T1 Jo Clauwaert   
woensdag 17 augustus 2016 10:58
Donderdag 18 augustus: aftrap om 19.00u, aanwezig op terrein 18.00u

Bauwens Ruben, Boon Pieterjan, Boon Wouter, Cassier Nicolas, De Backer Sven, De Koning Bart, De Loose Sebastiaan, Huengens Daan, Jansen Frankie, Lagaet Ruben, Ouahamdi Khalid, Roels Koen, Van Boxlaer Jari, Van Daele Ken, Van Hese Pascal, Verniers Isaac.
 
Geen keeperstraining op woensdag 17 augustus PDF Afdrukken E-mailadres
Geschreven door webteam   
woensdag 17 augustus 2016 01:20
Keeperstrainer Rudi Van Raemdonck laat weten dat er op woensdag 17 augustus geen keeperstraining zal zijn.

Hierbij nog even de (voorlopige) uren van keeperstraining voor het nieuwe seizoen:
- Dinsdag 18u30 - 19u30: U9 - U10 - U11
- Dinsdag 19u45 - 21u: seniors
- Woensdag 18u - 19u: U7 - U8
- Woensdag 19u - 20u: U12 - U13 - U15 - U17

Het telefoonnummer waarop Rudi te bereiken is blijft nog steeds 09 285 68 92.
 
Selecties komende wedstrijden PDF Afdrukken E-mailadres
Geschreven door T1 Jo Clauwaert   
vrijdag 12 augustus 2016 12:47
Hofmancup: zondag 14 augustus 2016 om 16.00u: Hansbeke - FC Eksaarde
Vertrek Canontine: 13.50u, aanwezig op terrein: 14.45u

Bauwens Ruben, Boon Pieterjan, Boon Wouter, Cassier Nicolas, De Backer Sven, De Koning Bart, De Loose Sebastiaan, Huengens Daan, Jansen Frankie, Ouahamdi Khalid, Roels Koen, Van Boxlaer Jari, Van Daele Ken, Van Hese Pascal, Van Laere Koen, Verniers Isaac.

Beker v/h Waasland: dinsdag 16 augustus om 19.15u: FC Eksaarde - FC Bazel
Aanwezig op terrein: 18.15u

Van Boxlaer Jari, Roossens Jonas, Verstichel Jan, De Meyer Chris, Van Audenaerde Stef, Tollenaere Nils, Van Poucke Robin, De Groeve Diederik, De Groeve Jarik, Heirman Jordy, Munghen Jonas, Dermul Jonas, Doggen Davy, Smet Tim, Cool Nico.
 
SELECTIES 07/08/2016 PDF Afdrukken E-mailadres
Geschreven door Luc Mulle   
vrijdag 05 augustus 2016 08:47

HOFMAN CUP : ZONDAG 07/08/2016 om 16h00 : EERSTE ELFTAL THUIS TEGEN VINKT 
VERZAMELEN TERREIN OM 14H45
Bauwens Ruben, Boon Wouter, Cassier Nicolas, De Backer Sven, De Loose Sebastian, Huengens Daan, Jansen Frankie, Ouahamdi Khalid, Roels Koen, Van Hese Pascal, Van Laere Koen, Verniers Isaac, De Koning Bart, Boon P-J, Lagaet Ruben, Buyle Hannes.

VOLGENDE SPELERS ZIJN UITGENODIGD VOOR EEN ONDERLINGE PARTIJ OP ZONDAG 07/08/2016 OP EKSAARDE OM 13H45 EN VERZAMELEN OM 12H45.
Bulens Jelle, Daelman Carlo, De Smet Paavo, Hyde Niels, Schatteman Jenno, Smet Tim, Schamphelaere Jaron, Roosens Mathys, Van Bogaert Sam, Van Driessche Cédric, Verniers Ymbert, Van Eetvelde Jeroen, Ryckaert Aaron, De Roover Mathias, Baecke Cedric, Van Damme Ward, Rombaut Siebe, Bauwens Pieter, D'hont Hans, Hillaert Jorn, Van Rostenberghe Jens, Cool Nico, De Groeve Diederik, De Groeve Jarik, De Meyer Chris, Heirman Jordy, Munghen Jonas, Roossens Jonas, Timmerman Yannick, Tollenaere Nils, Van Daele Ken, Van Damme Kevin, Van Poucke Robin, Buyle Hannes, Fierens Davy, Van Audenaerde Stef.

 
« StartVorige12345678910VolgendeEinde »

Pagina 1 van 111

Derde provinciale B

# Team WG PTN
1 Cercle Melle 0 0
1 Daknam 0 0
1 Eksaarde 0 0
1 Exc. Mariakerke 0 0
1 FC Destelbergen 0 0
1 Heusden A 0 0
1 HT Zwijnaarde 0 0
1 Laarne-Kalken A 0 0
1 Lochristi B 0 0
1 Sint-Denijs 0 0
1 St. Muide Gent A 0 0
1 VC Zwijnaarde 0 0
1 Vinderhoute 0 0
1 VSV Gent 0 0
1 Wachtebeke 0 0
1 Zaffelare A 0 0

Voetbalweer

Webbeheer



Bezoekers

We hebben 5 gasten online


Alle rechten voorbehouden - FC Eksaarde © 2012