Home
FC Eksaarde
Voorbereidingswedstrijden FC Eksaarde 2018 PDF Afdrukken E-mailadres
Geschreven door Patrick Lapaige   
woensdag 04 juli 2018 13:25

Eerste elftal:
Donderdag 26 juli om 19.30u: SKL Doorslaar - FCE (Oefenwedstrijd)
Zondag 29 juli om 16.00u: H. Sinaai B - FCE (Hofmancup)
Zondag 05 augustus om 16.00u: FCE - H. Sinaai B (Hofmancup)
Donderdag 09 augustus om 19.00u: FC Daknam - FCE (Oefenwedstrijd)
Donderdag 16 augustus om 19.30u: FC Moerbeke - FCE (Oefenwedstrijd)
Donderdag 23 augustus om 19.30u: FCE - St-Kruis-Winkel (Oefenwedstrijd)
Zondag 02 september om 15.00u: FCE - SK Gerda (1ste competitiewedstrijd)

A-reserven:
Dinsdag 07 augustus om 19.30u: Rupelmonde - FCE (Beker v/h Waasland)
Donderdag 16 augustus om 19.30u: Daknam - FCE (Oefenwedstrijd)
Zaterdag 25 augustus om 15.00u: Zaffelaere - FCE (Oefenwedstrijd)
Zaterdag 01 september om 14.00u: SK Gerda - FCE ((1ste competitiewedstrijd))

B-reserven

Dinsdag 14 augustus om 19.30u: FCE - Kemzeke (Beker v/h Waasland)
Dinsdag 21 augustus om 19.30u: FCE - SKL Doorslaar (Oefenwedstrijd)

Beloften
Dinsdag 31 juli om 19.30u: FCE - Temse (Beker v/h Waasland)
Donderdag 23 augustus om 19.30u: Moerbeke - FCE (Beker v/h Waasland)
Dinsdag 28 augustus om 19.15u: SKL Doorslaar - FCE (Oefenwedstrijd)

 
Gezocht Jeugtrainers-spelers PDF Afdrukken E-mailadres
Geschreven door Jeugdbestuur   
dinsdag 17 april 2018 00:00

Het jeugdbestuur van FC Eksaarde is nog steeds op zoek naar jeugdtrainers voor de midden- en bovenbouw.

Heb je interesse dan kan je ons contacteren op 0497 36 16 65.


Daarnaast zijn we ook nog steeds op zoek naar spelers die onze U15 komen versterken.  Voel je je geroepen dan kan je eveneens kontakt op nemen op volgend nummer : 0497 36 16 65.

 
Gezocht Sponsor Jeugdtornooi PDF Afdrukken E-mailadres
Geschreven door Jeugdbestuur   
dinsdag 17 april 2018 00:00

Ons jeugdtornooi staat voor de deur.  Sponsors die het tornooi willen steunen kunnen dit nog altijd doen.

Voor 50 euro kan je al een banner ophangen gedurende het tornooi en voor 200 euro blijft die banner zelfs hangen gedurende het gehele seizoen.

Voor meer informatie kan je steeds kontakt opnemen op 0497 36 16 65.

 
SELECTIES WEEKEND 24/03 TEM 25/03 PDF Afdrukken E-mailadres
Geschreven door Luc Mulle   
vrijdag 23 maart 2018 19:09

Eerste elftal : verplaatsing naar Melsele B op zaterdag 24/03/18 OM 20H00 : vertrek lokaal : 18H00 of verzamelen terrein : 18H45
Bauwens Ruben, De Backer Sven, De Koning Bart, De Loose Sebastian, Heirman Djork, Hillaert Stef, Heungens Daan, Lagaet Ruben, Ouahamdi khalid, Roels Koen, Schamphelaere jaron, Van Damme Kevin, Van Der Veken Bjarne, Van Driessche Olivier, Schatteman Jenno. 

A-reserven : thuis tegen Melsele B op zaterdag 24/03/18 om 15H00 : verzamelen terrein : 13H45
Rombaut Siebe, De Meyer Chris, Roossens Jonas, Van Audenaerde Tymen, Schatteman Jenno, Van Audenaerde Stef, Huybrecht Joren, Roels Koen, Timmerman Yannick, Munghen Jonas, Maes Sergio, Ryckaert Aaron, Maes Ismael, Van Damme Kenneth, Snauwaert Juul.

 
SELECTIES WEEKEND 09/03/18 TEM 11/03/18 PDF Afdrukken E-mailadres
Geschreven door Luc Mulle   
vrijdag 09 maart 2018 09:10

Eerste elftal : verplaatsing naar KSK Kallo op zondag 11/03/18 om 15h00 : verzamelen lokaal : 13h00 of op terrein Kallo : 13h45
Bauwens Ruben, Boon Pieterjan, De Backer Sven, De Koning Bart, De Loose Sebastian, Heirman Djork, Hillaert Stef, Heungens Daan, Lagaet Ruben, Shamphelaere Jaron, Van Damme Kevin, Van Driessche Olivier, Van Der Veken Bjarne en verder aan te vullen na reservenwedstrijd.

A-reserven : thuis tegen KSK Kallo op zaterdag 10/03/18 om 15h00 : verzamelen terrein 13h45
Van Der Veken Bjarne, Ryckaert Aaron, Jansen Frankie, Roossens Matthys, Schatteman Jenno, Van Audenaerde Stef, Roossens Jonas, Timmerman Yannick, Maes Sergio, Maes Ismael, Doggen Davy, De Backer Arne, Van Audenaerde Tymen en aangevuld met U21.

B-reserven : verplaatsing naar Sleidinge B op vrijdag 09/03/18 om 20h00 : verzamelen canontine : 18h30
Rombaut Siebe, Van Driessche Cédric, Bauwens Pieter, De Groeve Jarik, De Groeve Diederik, Tollenaere Nils, Weyers Maxime, Maes Lode, De Roover Matthias, Cool Nico, Enriquez Alan, Van Acker Matthias, Van Avermaet Vic, D'Hont Hans

 
« StartVorige12345678910VolgendeEinde »

Pagina 1 van 133

Bezoekers

We hebben 34 gasten online

Derde provinciale E

# Team WG PTN
1 FC Eksaarde 0 0
1 KFC Moerbeke 0 0
1 Klinge 0 0
1 Meerdonk 0 0
1 Melsele B 0 0
1 Oudegem 0 0
1 Randers Opdorp 0 0
1 SK Gerda 0 0
1 SK Kallo 0 0
1 SKB Sint Niklaas 0 0
1 Sportkring Kemzeke 0 0
1 VK Robur B 0 0
1 VK Tielrode 0 0
1 YB Beveren 0 0

Tappers en scheidsrechters

lijsttapscheids.png

Voetbalweer

Webbeheer





Alle rechten voorbehouden - FC Eksaarde © 2018