Home Home Eerste elftal 2015-2016
Eerste elftal 2015-2016 Afdrukken

1steploeg

Technische staf 2015-2016

Hoofdtrainer Johan Clauwaert (0497/30 60 30)                                
T2 Luc Mulle (0473/85 39 00)                                 
T3 Rony Van Laere (0479/59 06 18)
Keeperstrainer Rudy Van Raemdonck (0479/91 10 29)
Afgevaardigde
Dirk Heye (0474/96 57 80)
Kinesist
Joshua De Vos (0499/42 59 71)

Competitiekalender 2015-2016

Datum Uur Thuisploeg Uitploeg Uitslag  
30/08/2015 15u00 Tielrode Eksaarde 0 - 2 gewonnen
06/09/2015 15u00 Eksaarde White Boys 3 - 2 gewonnen
13/09/2015 15u00 YB Beveren Eksaarde 4 - 4 gelijkspel
20/09/2015 15u00 Eksaarde Hamme-Zogge 1 - 0 gewonnen
27/09/2015 15u00 Eksaarde Kieldrecht 1 - 3 verloren
03/10/2015 20u00 Melsele B Eksaarde 1 - 1 gelijkspel
11/10/2015 15u00 Eksaarde SKL Doorslaar 1 - 1 gelijkspel
18/10/2015 15u00 Wachtebeke Eksaarde 1 - 0 verloren
25/10/2015 15u00 Eksaarde Sparta Waasmunster 3 - 1 gewonnen
31/10/2015 20u00 SK Gerda Eksaarde 0 - 1 gewonnen
08/11/2015 14u30 Eksaarde DKG Beervelde 4 - 1 gewonnen
15/11/2015 14u30 Klinge Eksaarde 2 - 1 verloren
22/11/2015 14u30 Eksaarde Sint-Pauwels 1 - 2 verloren
29/11/2015 14u30 Verrebroek Eksaarde 1 - 1 gelijkspel
06/12/2015 14u30 Eksaarde Zaffelare 2 - 1 gewonnen
13/12/2015 14u30 Eksaarde Tielrode 3 - 0 gewonnen
20/12/2015 14u30 White Boys Eksaarde 2 - 3 gewonnen
10/01/2016 14u30 Eksaarde YB Beveren 2 - 2 gelijkspel
23/01/2016 19u30 Kieldrecht Eksaarde 4 - 0 verloren
31/01/2016 14u30 Eksaarde Melsele B 4 - 1 gewonnen
07/02/2016
15u00
Hamme-Zogge
Eksaarde
2 - 5
gewonnen
14/02/2016 15u00 SKL Doorslaar Eksaarde 1 - 1 gelijkspel
21/02/2016 15u00 Eksaarde Wachtebeke 2 - 1 gewonnen
27/02/2016 15u00 Sparta Waasmunster Eksaarde 0 - 0 gelijkspel
06/03/2016 15u00 Eksaarde SK Gerda 2 - 3 verloren
13/03/2016 15u00 DKG Beervelde Eksaarde 1 - 1 gelijkspel
20/03/2016 15u00 Eksaarde Klinge 1 - 2 verloren
02/04/2016 19u30 Sint-Pauwels Eksaarde 2 - 0 verloren
10/04/2016 15u00 Eksaarde Verrebroek 2 - 2 gelijkspel
17/04/2016 15u00 Zaffelare Eksaarde 5 - 3 verloren


 

Derde provinciale E

# Team WG PTN
1 Kieldrecht 19 49
2 White Boys 18 37
3 Sint-Pauwels 18 37
4 Oudegem 18 36
5 Kallo 18 34
6 Melsele B 18 30
7 SK Gerda 19 29
8 Eksaarde 19 25
9 Klinge 17 21
10 R. Opdorp 18 20
11 Robur B 19 20
12 SKB St.-Niklaas 19 19
13 Bosdam Bev. 19 19
14 Hamme-Zogge 17 13
15 FC Daknam 18 13
16 Hardy Waasm. 18 10

Voetbalweer

Tappers en scheidsrechters

lijsttapscheids.png

Webbeheer



Bezoekers

We hebben 69 gasten online


Alle rechten voorbehouden - FC Eksaarde © 2012