Home Home Eerste elftal 2015-2016
Eerste elftal 2015-2016 Afdrukken

1steploeg

Technische staf 2015-2016

Hoofdtrainer Johan Clauwaert (0497/30 60 30)                                
T2 Luc Mulle (0473/85 39 00)                                 
T3 Rony Van Laere (0479/59 06 18)
Keeperstrainer Rudy Van Raemdonck (0479/91 10 29)
Afgevaardigde
Dirk Heye (0474/96 57 80)
Kinesist
Joshua De Vos (0499/42 59 71)

Competitiekalender 2015-2016

Datum Uur Thuisploeg Uitploeg Uitslag  
30/08/2015 15u00 Tielrode Eksaarde 0 - 2 gewonnen
06/09/2015 15u00 Eksaarde White Boys 3 - 2 gewonnen
13/09/2015 15u00 YB Beveren Eksaarde 4 - 4 gelijkspel
20/09/2015 15u00 Eksaarde Hamme-Zogge 1 - 0 gewonnen
27/09/2015 15u00 Eksaarde Kieldrecht 1 - 3 verloren
03/10/2015 20u00 Melsele B Eksaarde 1 - 1 gelijkspel
11/10/2015 15u00 Eksaarde SKL Doorslaar 1 - 1 gelijkspel
18/10/2015 15u00 Wachtebeke Eksaarde 1 - 0 verloren
25/10/2015 15u00 Eksaarde Sparta Waasmunster 3 - 1 gewonnen
31/10/2015 20u00 SK Gerda Eksaarde 0 - 1 gewonnen
08/11/2015 14u30 Eksaarde DKG Beervelde 4 - 1 gewonnen
15/11/2015 14u30 Klinge Eksaarde 2 - 1 verloren
22/11/2015 14u30 Eksaarde Sint-Pauwels 1 - 2 verloren
29/11/2015 14u30 Verrebroek Eksaarde 1 - 1 gelijkspel
06/12/2015 14u30 Eksaarde Zaffelare 2 - 1 gewonnen
13/12/2015 14u30 Eksaarde Tielrode 3 - 0 gewonnen
20/12/2015 14u30 White Boys Eksaarde 2 - 3 gewonnen
10/01/2016 14u30 Eksaarde YB Beveren 2 - 2 gelijkspel
23/01/2016 19u30 Kieldrecht Eksaarde 4 - 0 verloren
31/01/2016 14u30 Eksaarde Melsele B 4 - 1 gewonnen
07/02/2016
15u00
Hamme-Zogge
Eksaarde
2 - 5
gewonnen
14/02/2016 15u00 SKL Doorslaar Eksaarde 1 - 1 gelijkspel
21/02/2016 15u00 Eksaarde Wachtebeke 2 - 1 gewonnen
27/02/2016 15u00 Sparta Waasmunster Eksaarde 0 - 0 gelijkspel
06/03/2016 15u00 Eksaarde SK Gerda 2 - 3 verloren
13/03/2016 15u00 DKG Beervelde Eksaarde 1 - 1 gelijkspel
20/03/2016 15u00 Eksaarde Klinge 1 - 2 verloren
02/04/2016 19u30 Sint-Pauwels Eksaarde 2 - 0 verloren
10/04/2016 15u00 Eksaarde Verrebroek 2 - 2 gelijkspel
17/04/2016 15u00 Zaffelare Eksaarde 5 - 3 verloren


 

Spaghettifestijn

No images

Tappers en scheidsrechters

lijsttapscheids.png

FCE op Facebook

Derde provinciale E

# Team WG PTN
1 Young Blue SK Beveren 18 43
2 KSK Kallo 18 34
3 KVK Svelta Melsele 18 33
4 Sportkring Kemzeke 18 33
5 FC Eksaarde 18 32
6 SK Oudegem 18 29
7 FC Moerbeke 18 28
8 Herleving Sportief Sint-Pauwels 18 28
9 Rangers Opdorp 18 23
10 White Star Meerdonk 18 23
11 SK Gerda-Waasland 18 20
12 KVK Robur 18 17
13 KSK Klinge 18 16
14 Sportkring Belsele 18 15
15 FC Bosdam Beveren 18 14
16 VK Tielrode 18 11

Webbeheer



Bezoekers

We hebben 25 gasten online

Voetbalweer



Alle rechten voorbehouden - FC Eksaarde © 2018