Home Home Voorbereidingswedstrijden FC Eksaarde
Voorbereidingswedstrijden FC Eksaarde PDF Afdrukken E-mailadres
Geschreven door T1 Jo Clauwaert   
dinsdag 25 juli 2017 13:25

Eerste elftal:
Donderdag 27 juli om 19.30u:          FCE - SKL Doorslaar (Oefenwedstrijd)
Donderdag 03 augustus om 19.30u: Lembeke - FCE (Hofmancup)
Zondag 06 augustus om 16.00u:      FCE - Dynamo Beervelde (Hofmancup)
Dinsdag 15 augustus om 19.00u:     FCE - FC Moerbeke (Oefenwedstrijd)
Zaterdag 19 augustus om 17.00u:    FCE - VK Watervliet (Hofmancup)
Donderdag 24 augustus om 19.30u: FCE - KVV Schelde (Oefenwedstrijd)
Zaterdag 26 augustus om 16.00u:    Kaprijke-Bentille - FCE (Hofmancup)
Zondag 03 september om 15.00u:    FCE - FC Daknam (1ste competitiewedstrijd)

A-reserven:
Zondag 06 augustus om 14.00u:      FCE - Dynamo Beervelde (Oefenwedstrijd)
Zaterdag 19 augustus om 15.00u:    FCE - VK Watervliet (Oefenwedstrijd)
Woensdag 23 augustus om 19.00u:  SV Hardy - FCE (Beker v/h Waasland)
Zaterdag 26 augustus om 14.00u:    Kaprijke-Bentille - FCE (Oefenwedstrijd)

B-reserven
Donderdag 03 augustus om 19.15u: FCE - SK St-Niklaas (Beker v/h Waasland)
Donderdag 17 augustus om 19.15u: FCE - KSK Kallo (Beker v/h Waasland)

U21:
Donderdag 10 augustus om 18.00u: SKLD Doorslaar - FCE (Beker v/h Waasland)
Dinsdag 22 augustus om 19.00u:     Waasland Beveren - FCE (Oefenwedstrijd)


 

Spaghettifestijn

No images

Tappers en scheidsrechters

lijsttapscheids.png

FCE op Facebook

Derde provinciale E

# Team WG PTN
1 Young Blue SK Beveren 18 43
2 KSK Kallo 18 34
3 KVK Svelta Melsele 18 33
4 Sportkring Kemzeke 18 33
5 FC Eksaarde 18 32
6 SK Oudegem 18 29
7 FC Moerbeke 18 28
8 Herleving Sportief Sint-Pauwels 18 28
9 Rangers Opdorp 18 23
10 White Star Meerdonk 18 23
11 SK Gerda-Waasland 18 20
12 KVK Robur 18 17
13 KSK Klinge 18 16
14 Sportkring Belsele 18 15
15 FC Bosdam Beveren 18 14
16 VK Tielrode 18 11

Webbeheer



Bezoekers

We hebben 44 gasten online

Voetbalweer



Alle rechten voorbehouden - FC Eksaarde © 2018