Home Home Eerste elftal 2014-2015
Eerste elftal 2014-2015 Afdrukken

EERESTEPLOEGFCE

Technische staf 2014-2015

Hoofdtrainer Johan Clauwaert (0497/30 60 30)                                
T2 Timi Adewusi
(0487/40 64 82)                                 
T3 Rony Van Laere (0479/59 06 18)
Keeperstrainer Rudy Van Raemdonck (0479/91 10 29)
Afgevaardigde
Dirk Heye (0474/96 57 80)
Kinesist
Joshua De Vos
(0499/42 59 71)


Competitiekalender 2014-2015

Datum Uur Thuisploeg Uitploeg Uitslag   Verslag
30/08/2014 15u00 Eksaarde Moerbeke B 2 - 0 gewonnen verslag
07/09/2014 15u00 Haasdonk B Eksaarde 1 - 1 gelijkspel verslag
14/09/2014 15u00 Eksaarde SVH Waasmunster 4 - 0 gewonnen verslag
20/09/2014 19u30 Bosdam Beveren Eksaarde 1 - 3 gewonnen verslag
28/09/2014 15u00 Eksaarde YB Beveren 1 - 3 verloren verslag
05/10/2014 15u00 PD Kruibeke Eksaarde 5 - 1 verloren verslag
12/10/2014 15u00 Eksaarde Sombeke 2 - 0 gewonnen verslag
19/10/2014 15u00 Baasrode Eksaarde 0 - 2 gewonnen verslag
26/10/2014 15u00 Eksaarde Hoogeinde 3 - 0 gewonnen verslag
02/11/2014 14u30 Avanti Stekene B Eksaarde 0 - 1 gewonnen verslag
08/11/2014 19u30 Belsele Eksaarde 2 - 4 gewonnen verslag
16/11/2014 14u30 Eksaarde Robur B 3 - 0 gewonnen verslag
22/11/2014 20u00 Sinaai B Eksaarde 0 - 2 gewonnen verslag
30/11/2014 14u30 Eksaarde Rupelmonde 1 - 3 verloren verslag
07/12/2014 14u30 DKG Beervelde B Eksaarde 1 - 3 gewonnen verslag
14/12/2014 14u30 Moerbeke B Eksaarde 2 - 0 verloren verslag
21/12/2014 14u30 Eksaarde Haasdonk B 2 - 0 gewonnen verslag
11/01/2015 14u30 SVH Waasmunster Eksaarde 2 - 2 gelijkspel verslag
18/01/2015 15u00 Eksaarde Bosdam Beveren 3 - 0 gewonnen verslag
24/01/2015 20u00 YB Beveren Eksaarde  2 - 0 verloren verslag
01/02/2015 15u00 Eksaarde PD Kruibeke 4 - 1 gewonnen verslag
08/02/2015 15u00 Sombeke Eksaarde 2 - 2 gelijkspel verslag
22/02/2015 15u00 Eksaarde Baasrode 2 - 0 gewonnen verslag
28/02/2015 19u30 Hoogeinde Eksaarde 1 - 5 gewonnen verslag
08/03/2015 15u00 Eksaarde Avanti Stekene B 3 - 2 gewonnen verslag
22/03/2015 15u00 Eksaarde Belsele 5 - 0 gewonnen verslag
29/03/2015 15u00 Robur B Eksaarde 2 - 1 verloren verslag
12/04/2015 15u00 Eksaarde Sinaai B 3 - 0 gewonnen verslag
19/04/2015 15u00 Rupelmonde Eksaarde 1 - 4 gewonnen verslag
26/04/2015 15u00 Eksaarde DKG Beervelde B 6 - 0 gewonnen verslag



 

Derde provinciale E

# Team WG PTN
1 Kieldrecht 19 49
2 White Boys 18 37
3 Sint-Pauwels 18 37
4 Oudegem 18 36
5 Kallo 18 34
6 Melsele B 18 30
7 SK Gerda 19 29
8 Eksaarde 19 25
9 Klinge 17 21
10 R. Opdorp 18 20
11 Robur B 19 20
12 SKB St.-Niklaas 19 19
13 Bosdam Bev. 19 19
14 Hamme-Zogge 17 13
15 FC Daknam 18 13
16 Hardy Waasm. 18 10

Voetbalweer

Tappers en scheidsrechters

lijsttapscheids.png

Webbeheer



Bezoekers

We hebben 68 gasten online


Alle rechten voorbehouden - FC Eksaarde © 2012