Home Home
FC Eksaarde
SELECTIES WEEKEND 28/10/2017 TEM 29/10/2017 PDF Afdrukken E-mailadres
Geschreven door Luc Mulle   
vrijdag 27 oktober 2017 09:41

Eerste elftal : zondag 29/10/17 om 15h00 op verplaatsing naar Hamme-Zogge : verzamelen lokaal : 13h15 of op terrein : 13h45
Bauwens Ruben, Boon Pieter-Jan, De Backer Sven, De Loose Sebastiaan, Heirman Djork, Hillaert Stef, Heungens Daan, Jansen Frankie, Lagaet Ruben, Ouahamdi Khalid, Roels Koen, Van Brussel Thomas, Van Damme Kevin, x en y.

A-reserven : zaterdag 28/10/17 om 15h00 thuis tegen Hamme-Zogge : verzamelen terrein : 13h45
Van Der Veken Bjarne, Roossens Jonas, Ryckaert Aaron, Schatteman Jenno, De Meyer Chris, Van Audenaerde Stef, Shamphelaere Jaron, Maes Ismael, Munghen Jonas, Timmerman Yannick, Doggen Davy, Maes Sergio, Cool Nico, De Groeve Diederik, Van Audenaerde Tymen
Tymen en Diederik sluiten zaterdag aan na wedstrijd bij B-resereven ( indien mogelijk )

B-reserven : vrijdag 27/10/17 om 20h00 op verplaatsing tegen Drongen B : verzamelen canontine : 18h00 vertrek : ten laatste 18h15
Jasper Puts, Hyde Niels, Van Audenaerde Tymen, Bauwens Pieter, Van Avermaet Vic, Van Driessche Cedric, Roossens Matthijs, Weyers Maxime, De Groeve Diederik, D'hont Hans, Buyle Hannes, Van Damme Ward.

 
FC Eksaarde pakt eerste punt buitenshuis PDF Afdrukken E-mailadres
Geschreven door Webteam   
zaterdag 21 oktober 2017 14:03
FC Eksaarde startte in de 2de zaterdagavondwedstrijd op een rij als een sneltrein. De wedstrijd was amper op gang geblazen, of de bezoekers trokken naar voor en dwongen al snel enkele hoekschoppen af.
Lees meer...
 
FC Eksaarde blijft uit tegen St-Pauwels in hetzelfde bedje ziek PDF Afdrukken E-mailadres
Geschreven door Webteam   
vrijdag 13 oktober 2017 17:14
Na twee verliesbeurten op een rij buitenshuis, was de ploeg vastbesloten om op deze mooie zaterdagavond de punten mee te nemen vanuit St-Pauwels.
Lees meer...
 
FC Eksaarde neemt de maat van Rangers Opdorp PDF Afdrukken E-mailadres
Geschreven door Webteam   
vrijdag 13 oktober 2017 16:24
Ook de derde thuiswedstrijd werd door FC Eksaarde winnend afgesloten. Nochtans was de eerste helft niet van een hoog niveau, beide ploegen worstelden duidelijk met hun spelpeil. Wat resulteerde in veel middenveldspel, maar amper of zelfs geen kansen.
Lees meer...
 
Selecties weekend 14 oktober 17 PDF Afdrukken E-mailadres
Geschreven door T1 Jo Clauwaert   
vrijdag 06 oktober 2017 12:52
  Eerste elftal : zaterdag 14/10/2017 om 20h00 uit naar SKB St.-Niklaas : verzamelen terrein : 18h45
Heungens Daan, Boon Pieterjan, Bauwens Ruben, Van Driessche Olivier, Lagaet Ruben, De Backer Sven, Van Laere Koen, Ouahamdi Khalid, De Loose Sebastian, De Maesschalck Jarno, Roels Koen, Van Brussel Thomas, Van Damme Kevin, Van Der Veken Bjarne + nog 1 speler aan te duiden.

A-reserven : zaterdag 14/10/2017 om 15h00 thuis tegen SKB St.-Niklaas : verzamelen terrein : 13h45
Rombaut Siebe, Jansen Frankie, Heirman Djork, Roossens Jonas, Schatteman Jenno, Ryckaert Aaron, De Meyer Chris, Doggen Davy, Maes Ismael, Maes Sergio, Munghen Jonas, Schamphelaere Jaron, Van Audenaerde Stef, Tollenaere Nils, Timmerman Yannick.


B-reserven : zaterdag 14/10/2017 om 16h00 uit naar Vinderhoute : vertrek aan canontine: 14h00
Buyle Hannes, Cool Nico, De Groeve Diederick, Van Poucke Robin, Hyde Niels, Van Driessche Cedric, Weyers Maxime, Van Aevermaet Vic, D’Hont Hans, Roossens Mathijs, Dermul Jonas, Van Bogaert Sam, De Roover Mathias, Bauwens Pieter.

U21 : zaterdag 14/10/2017 om 15h30 uit naar St.-Pauwels : vertrek aan canontine: 14h00
Van Damme Ward, De Boever Jeno, De Backer Arne, Delvoye Leander, Van Den Berghe Viktor, Van Peteghem Simon, Woltering Jaan, Huybrecht Joren, Snauwaert Jules, Everaert Arthur, Brioen Robbe, De Mol Jordy, Bral Robin, Seghers Benjamin.



 
« StartVorige12345678910VolgendeEinde »

Pagina 3 van 131

Tappers en scheidsrechters

lijsttapscheids.png

Derde provinciale E

# Team WG PTN
1 Kieldrecht 18 46
2 White Boys 17 34
3 Sint-Pauwels 17 34
4 Oudegem 17 33
5 Kallo 17 31
6 Melsele B 17 29
7 SK Gerda 18 29
8 Eksaarde 18 25
9 Klinge 17 21
10 R. Opdorp 17 20
11 SKB St.-Niklaas 18 19
12 Bosdam Bev. 18 18
13 Robur B 18 17
14 Hamme-Zogge 17 13
15 FC Daknam 17 13
16 Hardy Waasm. 17 10

Voetbalweer

Webbeheer



Bezoekers

We hebben 24 gasten online


Alle rechten voorbehouden - FC Eksaarde © 2012