Home Jeugd U8
Duiveltjes (U8) Afdrukken


Technische staf seizoen 2017-2018

Trainer Glenn Segers                                  
Afgevaardigde  


Competitiekalender

TWEEDE RONDE
13-01-201809u30ASSENEDEEksaarde U8
... - ...
20-01-201809u30WACHTEBEKE BEksaarde U8
... - ...
27-01-201811u00Eksaarde U8ZAFFELARE A
... - ...
03-02-201811u00AVANTI STEKENE BEksaarde U8
... - ...
17-02-201811u00Eksaarde U8ERTVELDE UNITED B
... - ...
24-02-201810u30DKW.EVERGEM BEksaarde U8
... - ...
03-03-201811u00Eksaarde U8FC.MOERBEKE A
... - ...
10-03-201811u00Eksaarde U8ASSENEDE
... - ...
17-03-201811u00Eksaarde U8WACHTEBEKE B
... - ...
24-03-201809u30ZAFFELARE AEksaarde U8
... - ...
07-04-201811u00Eksaarde U8AVANTI STEKENE B
... - ...
14-04-201811u00ERTVELDE UNITED BEksaarde U8
... - ...
21-04-201811u00Eksaarde U8DKW.EVERGEM B
... - ...
28-04-201809u30FC.MOERBEKE AEksaarde U8
... - ...
EERSTE RONDE
02-09-201709u30SK Kemzeke BEksaarde U8
... - ...
09-09-2017 09u30 Moerbeke B Eksaarde U8
... - ...
16-09-2017 11u00 Eksaarde U8 Klinge
... - ...
23-09-2017 11u15 White Boys A Eksaarde U8
... - ...
30-09-2017   vrij  
07-10-2017 09u30 Daknam B Eksaarde U8
... - ...
14-10-2017 11u00 Eksaarde U8 Sparta Waasmunster B
... - ...
21-10-2017 11u00 Eksaarde U8 SK Kemzeke B
... - ...
28-10-2017 11u00 Eksaarde U8 Moerbeke B
... - ...
05-11-2017 12u30 Klinge Eksaarde U8
... - ...
11-11-2017 11u00 Eksaarde U8 White Boys A
... - ...
18-11-2017
vrij  
25-11-2017 11u00 Eksaarde U8 Daknam B
... - ...
02-12-2017 11u15 Sparta Waasmunster B Eksaarde U8
... - ...


 

Tappers en scheidsrechters

lijsttapscheids.png

Derde provinciale E

# Team WG PTN
1 Kieldrecht 19 49
2 White Boys 18 37
3 Sint-Pauwels 18 37
4 Oudegem 18 36
5 Kallo 18 34
6 Melsele B 18 30
7 SK Gerda 19 29
8 Eksaarde 19 25
9 Klinge 17 21
10 R. Opdorp 18 20
11 Robur B 19 20
12 SKB St.-Niklaas 19 19
13 Bosdam Bev. 19 19
14 Hamme-Zogge 17 13
15 FC Daknam 18 13
16 Hardy Waasm. 18 10

Voetbalweer

Bezoekers

We hebben 29 gasten online


Alle rechten voorbehouden - FC Eksaarde © 2012