Home Jeugd U11
U11 (2017-2018) Afdrukken



Technische staf seizoen 2017-2018


Trainer Jurgen Van de Voorde & Jordy Verstraeten
Afgevaardigde  



Competitiekalender

TWEEDE RONDE
13-01-2018 09u00 GFA.SINAAI EKSAARDE
... - ...
stilgelegd
20-01-2018 11u15 BAZEL EKSAARDE
... - ...
 stilgelegd 
27-01-2018 09u30 EKSAARDE MEERDONK
... - ...
stilgelegd
03-02-2018 09u30 AVANTI STEKENE EKSAARDE
... - ...
stilgelegd
17-02-2018 09u30 EKSAARDE KLINGE B
... - ...
stilgelegd
24-02-2018 13u00 SKL.DOORSLAAR BEKSAARDE
... - ...
stilgelegd
03-03-2018 09u30 EKSAARDE SPORTKRING KEMZEKE
... - ...
stilgelegd
10-03-2018 09u30 EKSAARDE GFA.SINAAI
... - ...
stilgelegd
17-03-2018 09u30 EKSAARDE BAZEL
... - ...
stilgelegd
24-03-2018 13u30 MEERDONK EKSAARDE
... - ...
stilgelegd
07-04-2018 09u30 EKSAARDE AVANTI STEKENE
... - ...
stilgelegd
14-04-2018 13u30 KLINGE B EKSAARDE
... - ...
stilgelegd
21-04-2018 09u30 EKSAARDE SKL.DOORSLAAR B
... - ...
stilgelegd
28-04-2018 11u30 SPORTKRING KEMZEKE EKSAARDE
... - ...
stilgelegd
EERSTE RONDE
02-09-2017 13:00 WB Sint-Niklaas B Eksaarde U11
... - ...
stilgelegd
09-09-2017 09:30 Eksaarde U11 Meerdonk
... - ...
stilgelegd
16-09-2017
  vrij
 
 
 
23-09-2017 09:30 Eksaarde U11 Klinge
... - ...
stilgelegd
30-09-2017 09:30 Avanti Stekene B Eksaarde U11
... - ...
stilgelegd
07-10-2017 09:30 Eksaarde U11 Sint-Pauwels A
... - ...
stilgelegd
14-10-2017 09:00 GFA Sinaai Eksaarde U11
... - ...
stilgelegd
21-10-2017 09:30 Eksaarde U11 WB Sint-Niklaas B
... - ...
stilgelegd
28-10-2017 13:30 Meerdonk Eksaarde U11
... - ...
stilgelegd
04-11-2017
  vrij
 
 

11-11-2017 13:00 Klinge Eksaarde U11
... - ...
stilgelegd
18-11-2017 09:30 Eksaarde U11 Avanti Stekene B
... - ...
stilgelegd
25-11-2017 13:30 Sint-Pauwels A Eksaarde U11
... - ...
stilgelegd
02-12-2017 09:30 Eksaarde U11 GFA Sinaai
... - ...
stilgelegd


 

Bezoekers

We hebben 76 gasten online

Derde provinciale E

# Team WG PTN
1 FC Eksaarde 0 0
1 KFC Moerbeke 0 0
1 Klinge 0 0
1 Meerdonk 0 0
1 Melsele B 0 0
1 Oudegem 0 0
1 Randers Opdorp 0 0
1 SK Gerda 0 0
1 SK Kallo 0 0
1 SKB Sint Niklaas 0 0
1 Sportkring Kemzeke 0 0
1 VK Robur B 0 0
1 VK Tielrode 0 0
1 YB Beveren 0 0

Tappers en scheidsrechters

lijsttapscheids.png

Voetbalweer



Alle rechten voorbehouden - FC Eksaarde © 2018