Home Jeugd U11
U11 (2017-2018) Afdrukken



Technische staf seizoen 2017-2018


Trainer Jurgen Van de Voorde & Jordy Verstraeten
Afgevaardigde  



Competitiekalender

TWEEDE RONDE
13-01-2018 09u00 GFA.SINAAI EKSAARDE
... - ...
stilgelegd
20-01-2018 11u15 BAZEL EKSAARDE
... - ...
 stilgelegd 
27-01-2018 09u30 EKSAARDE MEERDONK
... - ...
stilgelegd
03-02-2018 09u30 AVANTI STEKENE EKSAARDE
... - ...
stilgelegd
17-02-2018 09u30 EKSAARDE KLINGE B
... - ...
stilgelegd
24-02-2018 13u00 SKL.DOORSLAAR BEKSAARDE
... - ...
stilgelegd
03-03-2018 09u30 EKSAARDE SPORTKRING KEMZEKE
... - ...
stilgelegd
10-03-2018 09u30 EKSAARDE GFA.SINAAI
... - ...
stilgelegd
17-03-2018 09u30 EKSAARDE BAZEL
... - ...
stilgelegd
24-03-2018 13u30 MEERDONK EKSAARDE
... - ...
stilgelegd
07-04-2018 09u30 EKSAARDE AVANTI STEKENE
... - ...
stilgelegd
14-04-2018 13u30 KLINGE B EKSAARDE
... - ...
stilgelegd
21-04-2018 09u30 EKSAARDE SKL.DOORSLAAR B
... - ...
stilgelegd
28-04-2018 11u30 SPORTKRING KEMZEKE EKSAARDE
... - ...
stilgelegd
EERSTE RONDE
02-09-2017 13:00 WB Sint-Niklaas B Eksaarde U11
... - ...
stilgelegd
09-09-2017 09:30 Eksaarde U11 Meerdonk
... - ...
stilgelegd
16-09-2017
  vrij
 
 
 
23-09-2017 09:30 Eksaarde U11 Klinge
... - ...
stilgelegd
30-09-2017 09:30 Avanti Stekene B Eksaarde U11
... - ...
stilgelegd
07-10-2017 09:30 Eksaarde U11 Sint-Pauwels A
... - ...
stilgelegd
14-10-2017 09:00 GFA Sinaai Eksaarde U11
... - ...
stilgelegd
21-10-2017 09:30 Eksaarde U11 WB Sint-Niklaas B
... - ...
stilgelegd
28-10-2017 13:30 Meerdonk Eksaarde U11
... - ...
stilgelegd
04-11-2017
  vrij
 
 

11-11-2017 13:00 Klinge Eksaarde U11
... - ...
stilgelegd
18-11-2017 09:30 Eksaarde U11 Avanti Stekene B
... - ...
stilgelegd
25-11-2017 13:30 Sint-Pauwels A Eksaarde U11
... - ...
stilgelegd
02-12-2017 09:30 Eksaarde U11 GFA Sinaai
... - ...
stilgelegd


 

Derde provinciale E

# Team WG PTN
1 Kieldrecht 19 49
2 White Boys 18 37
3 Sint-Pauwels 18 37
4 Oudegem 18 36
5 Kallo 18 34
6 Melsele B 18 30
7 SK Gerda 19 29
8 Eksaarde 19 25
9 Klinge 17 21
10 R. Opdorp 18 20
11 Robur B 19 20
12 SKB St.-Niklaas 19 19
13 Bosdam Bev. 19 19
14 Hamme-Zogge 17 13
15 FC Daknam 18 13
16 Hardy Waasm. 18 10

Voetbalweer

Tappers en scheidsrechters

lijsttapscheids.png

Bezoekers

We hebben 50 gasten online


Alle rechten voorbehouden - FC Eksaarde © 2012