Home Jeugd U13
U13 (2017-2018) PDF Afdrukken E-mailadres



Technische staf seizoen 2017-2018

Trainer Timi Adewusi
Afgevaardigde Nancy Van Waes

Competitiekalender

TWEEDE RONDE
13-01-2018 09u30 EKSAARDE WAASLAND-BEVEREN 5 - 0 gewonnen
20-01-2018 14u00 HAASDONK A EKSAARDE 9 - 3 verloren
03-02-2018 09u30 EKSAARDE DAKNAM A 4 - 4
17-02-2018 09u00 JV.KRUIBEKE A

EKSAARDE

12 - 4 verloren
24-02-2018 09u30 EKSAARDE ST.PAUWELS 1 - 0 gewonnen
03-03-2018 12u15 BOSDAM-BEVEREN EKSAARDE afgelast
10-03-2018 10u30 WAASLAND-BEVEREN EKSAARDE 3 - 3
17-03-2018 09u30 EKSAARDE HAASDONK A 5 - 0
07-04-2018 11u15 DAKNAM A EKSAARDE ... - ...
14-04-2018 09u30 EKSAARDE JV.KRUIBEKE A ... - ...
21-04-2018 13u30 ST.PAUWELS EKSAARDE ... - ...
28-04-2018 09u30 EKSAARDE BOSDAM-BEVEREN ... - ...
EERSTE RONDE
02-09-2017 09:30 EKSAARDE Haasdonk A 0 - 8 verloren
09-09-2017 09:30 Bosdam Beveren A EKSAARDE 5 - 5 gelijkspel
16-09-2017 09:30 EKSAARDE Jago St.-Amandsberg A 10 - 1 gewonnen
23-09-2017 11:15 Daknam A EKSAARDE 1 - 8 gewonnen
30-09-2017 09:30 EKSAARDE Standaard Muide Gent 15 -3 gewonnen
07-10-2017 vrij
14-10-2017 09:30 EKSAARDE JV Kruibeke A 0 - 3 verloren
21-10-2017 14:00 Haasdonk A EKSAARDE 9 - 1 verloren
28-10-2017 09:30 EKSAARDE Bosdam Beveren A 4 - 4 gelijkspel
04-11-2017 11:15 Jago St.-Amandsberg A EKSAARDE 4 - 2 verloren
11-11-2017 09:30 EKSAARDE DAKNAM A NIV.3 2 - 1 gewonnen
18-11-2017 09:30 Standaard Muide Gent EKSAARDE 3 - 6 gewonnen
25-11-2017 vrij
02-12-2017 09:00 JV Kruibeke A EKSAARDE ... - ... stilgelegd
 

Derde provinciale E

# Team WG PTN
1 Kieldrecht 19 49
2 White Boys 18 37
3 Sint-Pauwels 18 37
4 Oudegem 18 36
5 Kallo 18 34
6 Melsele B 18 30
7 SK Gerda 19 29
8 Eksaarde 19 25
9 Klinge 17 21
10 R. Opdorp 18 20
11 Robur B 19 20
12 SKB St.-Niklaas 19 19
13 Bosdam Bev. 19 19
14 Hamme-Zogge 17 13
15 FC Daknam 18 13
16 Hardy Waasm. 18 10

Voetbalweer

Tappers en scheidsrechters

lijsttapscheids.png

Bezoekers

We hebben 54 gasten online


Alle rechten voorbehouden - FC Eksaarde © 2012