Home Jeugd U15
U15 (2017-2018) Afdrukken


ploegfoto u15 met tekst

Technische staf seizoen 2017/2018

Trainer Jarno De Maesschalck                            
Afgevaardigde Ann Francis


Trainingsuren
Maandag en woensdag van 19u00 tot 20u30

Competitiekalender

EERSTE RONDE
02/09/2017 09u00 SK Kemzeke Eksaarde U15
12 - 1
verloren
09/09/2017 13u00 Avanti Stekene A Eksaarde U15
7 - 2
verloren
16/09/2017 11u30 Eksaarde U15 Oostakker A
2 - 6
verloren
23/09/2017 15u15 Zaffelare B Eksaarde U15
2 - 4
gewonnen
30/09/2017 11u30 Eksaarde U15 Lochristi B
2 - 4
verloren
07/10/2017 16u00 FC Destelbergen B Eksaarde U15
5 - 3
verloren
14/10/2017 11u30 Eksaarde U15 Wachtebeke
1 - 8
verloren
21/10/2017 11u30 Eksaarde U15 SK Kemzeke
2 - 7
verloren
28/10/2017 11u30 Eksaarde U15 Avanti Stekene A
2 - 8
verloren
04/11/2017 13u00 Oostakker A Eksaarde U15
10 - 0
verloren
11/11/2017 11u30 Eksaarde U15 Zaffelare B
5 - 0
gewonnen
18/11/2017 12u30 Lochristi B Eksaarde U15
4 - 2
verloren
25/11/2017 11u30 Eksaarde U15 FC Destelbergen B
2 - 5
verloren
02/12/2017 13u00 Wachtebeke Eksaarde U15
Afgelast
stilgelegd

 

TWEEDE RONDE
06/01/2018 13u00 Eksaarde U15 (oef.) KAV Dendermonde 4 - 5
verloren
13/01/2018 12u45 SKV Overmere    
Eksaarde U15         
4 - 2
verloren
20/01/2018 10u00 HO Kalken Eksaarde U15 3 - 3 gelijkspel
27/01/2018 12u30 Eksaarde U15 SKL Doorslaar 2 - 5
verloren
10/02/2018 13u30 Daknam B Eksaarde U15 1 - 4
gewonnen
17/02/2018 12u30 Eksaarde U15 SK Lochristi C ... - ...
stilgelegd
24/02/2018 15u30 Moerbeke B Eksaarde U15 ... - ...
stilgelegd
03/03/2018 12u30 Eksaarde U15 DKG Beervelde ... - ...
stilgelegd
10/03/2018 12u30 Eksaarde U15 SKV Overmere ... - ...
stilgelegd
17/03/2018 12u30 Eksaarde U15 HO Kalken ... - ...
stilgelegd
24/03/2018 15u00 SKL Doorslaar Eksaarde U15 ... - ...
stilgelegd
07/04/2018 12u30 Eksaarde U15 Daknam B ... - ...
stilgelegd
14/04/2018 13u00 SK Lochristi C Eksaarde U15 ... - ...
stilgelegd
21/04/2018 12u30 Eksaarde U15 Moerbeke B ... - ...
stilgelegd
28/04/2018 14u00 DKG Beervelde Eksaarde U15 ... - ...
stilgelegd



 

Tappers en scheidsrechters

lijsttapscheids.png

Derde provinciale E

# Team WG PTN
1 Kieldrecht 19 49
2 White Boys 18 37
3 Sint-Pauwels 18 37
4 Oudegem 18 36
5 Kallo 18 34
6 Melsele B 18 30
7 SK Gerda 19 29
8 Eksaarde 19 25
9 Klinge 17 21
10 R. Opdorp 18 20
11 Robur B 19 20
12 SKB St.-Niklaas 19 19
13 Bosdam Bev. 19 19
14 Hamme-Zogge 17 13
15 FC Daknam 18 13
16 Hardy Waasm. 18 10

Voetbalweer

Bezoekers

We hebben 58 gasten online


Alle rechten voorbehouden - FC Eksaarde © 2012