Home Senioren Eerste elftal
Eerste elftal (2018-2019) Afdrukken


Technische staf seizoen 2018-2019

Trainer Johan Clauwaert (0497/30 60 30)
Keeperstrainer Rudy Van Raemdonck (0479/91 10 29)
Afgevaardigde Tom Brioen

Eerste elftal
Competitiekalender seizoen 2018-2019

EERSTE RONDE
Datum Uur Thuisploeg Uitploeg Uitslag Verslag
02/09/2018 13u00 FC EKSAARDE SK.GERDA 1 - 0 gewonnen
08/09/2018 10u00 MELSELE B FC EKSAARDE 3 - 1 verloren
16/09/2018 15u00 TIELRODE FC EKSAARDE 1 - 4 gewonnen
23/09/2018 15u00 FC EKSAARDE VK ROBUR B 1 - 0 gewonnen
30/09/2018 15u00 OUDEGEM FC EKSAARDE 0 - 0 Gelijkspel
07/10/2018 15u00 FC EKSAARDE KALLO 1 - 6 verloren
13/10/2018 20u00 YELLOW BLUE SK BEVEREN FC EKSAARDE 2 - 1 verloren
21/10/2018 15u00 FC EKSAARDE SKB ST NIKLAAS 3 - 1 gewonnen
27/10/2018 19u30 ST PAUWELS FC EKSAARDE 4 - 2 verloren
04/11/2018 14u30 FC EKSAARDE FC MOERBEKE 3 - 1 gewonnen
10/11/2018 19u30 SP KEMZEKE FC EKSAARDE 0 - 2 gewonnen
18/11/2018 14u30 FC EKSAARDE RANGERS OPDORP 4 - 3 gewonnen
25/11/2018 14u30 KLINGE FC EKSAARDE 0 - 1 gewonnen
02/12/2018 14u30 FC EKSAARDE BOSDAM BEVEREN 3 - 0 gewonnen
09/12/2018 14u30 MEERDONK FC EKSAARDE 0 - 0 Gelijkspel
TWEEDE RONDE
Datum Uur Thuisploeg Uitploeg Uitslag Verslag
15/12/2019 20u00 SK.GERDA FC EKSAARDE 3 - 1 verloren
06/01/2019 14u30 FC EKSAARDE MELSELE B 1 - 3verloren
13/01/2019 14u30 FC EKSAARDE TIELRODE 2 - 1 gewonnen
20/01/2019 15u00 VK ROBUR B FC EKSAARDE ... - ...

27/01/2019 15u00 FC EKSAARDE OUDEGEM


03/02/2019 15u00 KALLO FC EKSAARDE ... - ...

10/02/2019 15u00 FC EKSAARDE YELLOW BLUE SK BEVEREN ... - ...

16/02/2019 20u00 SKB ST NIKLAAS FC EKSAARDE ... - ...

24/02/2019 15u00 FC EKSAARDE ST PAUWELS ... - ...

10/03/2019 15u00 FC MOERBEKE FC EKSAARDE ... - ...

17/03/2019 15u00 FC EKSAARDE SP KEMZEKE ... - ...

24/03/2019 15u00 RANGERS OPDORP FC EKSAARDE ... - ...

31/03/2019 15u00 FC EKSAARDE KLINGE ... - ...

07/04/2019 15u00 BOSDAM BEVEREN FC EKSAARDE ... - ...

14/04/2019 15u00 FC EKSAARDE MEERDONK ... - ...



 

Spaghettifestijn

No images

Tappers en scheidsrechters

lijsttapscheids.png

Derde provinciale E

# Team WG PTN
1 Young Blue SK Beveren 18 43
2 KSK Kallo 18 34
3 KVK Svelta Melsele 18 33
4 Sportkring Kemzeke 18 33
5 FC Eksaarde 18 32
6 SK Oudegem 18 29
7 FC Moerbeke 18 28
8 Herleving Sportief Sint-Pauwels 18 28
9 Rangers Opdorp 18 23
10 White Star Meerdonk 18 23
11 SK Gerda-Waasland 18 20
12 KVK Robur 18 17
13 KSK Klinge 18 16
14 Sportkring Belsele 18 15
15 FC Bosdam Beveren 18 14
16 VK Tielrode 18 11

Bezoekers

We hebben 28 gasten online

Voetbalweer



Alle rechten voorbehouden - FC Eksaarde © 2018