Home Senioren Eerste elftal
Eerste elftal (2018-2019) Afdrukken


Technische staf seizoen 2018-2019

Trainer Johan Clauwaert (0497/30 60 30)
Keeperstrainer Rudy Van Raemdonck (0479/91 10 29)
Afgevaardigde Tom Brioen

Eerste elftal
Competitiekalender seizoen 2018-2019

EERSTE RONDE
Datum Uur Thuisploeg Uitploeg Uitslag Verslag
02/09/2018 13u00 FC EKSAARDE SK.GERDA 1 - 0 gewonnen
08/09/2018 10u00 MELSELE B FC EKSAARDE 3 - 1 verloren
16/09/2018 15u00 TIELRODE FC EKSAARDE 1 - 4 gewonnen
23/09/2018 15u00 FC EKSAARDE VK ROBUR B 1 - 0 gewonnen
30/09/2018 15u00 OUDEGEM FC EKSAARDE 0 - 0 Gelijkspel
07/10/2018 15u00 FC EKSAARDE KALLO 1 - 6 verloren
13/10/2018 20u00 YELLOW BLUE SK BEVEREN FC EKSAARDE 2 - 1 verloren
21/10/2018 15u00 FC EKSAARDE SKB ST NIKLAAS 3 - 1 gewonnen
27/10/2018 19u30 ST PAUWELS FC EKSAARDE 4 - 2 verloren
04/11/2018 14u30 FC EKSAARDE FC MOERBEKE 3 - 1 gewonnen
10/11/2018 19u30 SP KEMZEKE FC EKSAARDE 0 - 2 gewonnen
18/11/2018 14u30 FC EKSAARDE RANGERS OPDORP 4 - 3 gewonnen
25/11/2018 14u30 KLINGE FC EKSAARDE 0 - 1 gewonnen
02/12/2018 14u30 FC EKSAARDE BOSDAM BEVEREN 3 - 0 gewonnen
09/12/2018 14u30 MEERDONK FC EKSAARDE 0 - 0 Gelijkspel
TWEEDE RONDE
Datum Uur Thuisploeg Uitploeg Uitslag Verslag
15/12/2019 20u00 SK.GERDA FC EKSAARDE 3 - 1 verloren
06/01/2019 14u30 FC EKSAARDE MELSELE B 1 - 3 verloren
13/01/2019 14u30 FC EKSAARDE TIELRODE 2 - 1 gewonnen
20/01/2019 15u00 VK ROBUR B FC EKSAARDE 5 - 2 verloren
27/01/2019 15u00 FC EKSAARDE OUDEGEM 3 - 2 gewonnen
03/02/2019 15u00 KALLO FC EKSAARDE 3 - 2 verloren
10/02/2019 15u00 FC EKSAARDE YELLOW BLUE SK BEVEREN 0 - 2 verloren
16/02/2019 20u00 SKB ST NIKLAAS FC EKSAARDE 1 - 0 verloren
24/02/2019 15u00 FC EKSAARDE ST PAUWELS 1  - 0 gewonnen
10/03/2019 15u00 FC MOERBEKE FC EKSAARDE ... - ...
17/03/2019 15u00 FC EKSAARDE SP KEMZEKE ... - ...
24/03/2019 15u00 RANGERS OPDORP FC EKSAARDE ... - ...
31/03/2019 15u00 FC EKSAARDE KLINGE ... - ...
07/04/2019 15u00 BOSDAM BEVEREN FC EKSAARDE ... - ...
14/04/2019 15u00 FC EKSAARDE MEERDONK ... - ...



 

Quiz

No images

BBQ

No images

Tappers en scheidsrechters

lijsttapscheids.png

Derde provinciale E

# Team WG PTN
1 Yellow Blue SK Beveren 24 57
2 Kallo 24 52
3 FC Moerbeke 24 39
4 Oudegem 24 39
5 Sportkring Kemzeke 24 39
6 FC Eksaarde 24 38
7 Melsele B 24 36
8 St.Pauwels 24 36
9 Meerdonk 24 30
10 Rangers Opdorp 24 29
11 VK.Robur B 24 27
12 SK Gerda 24 26
13 Klinge 24 26
14 SKB.St.Niklaas 24 24
15 Tielrode 24 20
16 Bosdam Beveren 24 19

Bezoekers

We hebben 83 gasten online

Voetbalweer



Alle rechten voorbehouden - FC Eksaarde © 2018