U21 (2018-2019) Afdrukken


Technische staf seizoen 2018-2019

Trainer Ronny Van Laere
Afgevaardigde Gianni Cardon & Jan Braye


Competitiekalender seizoen 2018-2019

EERSTE RONDE
Datum Uur Thuisploeg Uitploeg Uitslag Verslag
01/09/2018 15u00 SKV OVERMERE A FC EKSAARDE ng stilgelegd
08/09/2018 --u-- DAKNAM B FC EKSAARDE ng stilgelegd
15/09/2018 15u00 FC EKSAARDE SERSK-SCHELLEBELLE B 2 - 2 gelijkspel
21/09/2018 20u00 SCHOONAARDE B FC EKSAARDE 3 - 0 verloren
29/09/2018 15u00 FC EKSAARDE BAVEGEM 4 - 0 verloren
06/10/2018 15u00 NIEUWERKERKEN FC EKSAARDE 4 - 0 verloren
13/10/2018 15u00 FC EKSAARDE T MELLE A 0 - 3 verloren
20/10/2018 15u00 SMETLEDE B FC EKSAARDE 1 - 1 gelijkspel
27/10/2018 15u30 ORANJE BLAUW LEBBEKE FC EKSAARDE 4 - 3 verloren
03/11/2018 --u-- Vrij FC EKSAARDE ng stilgelegd
09/11/2018 20u00 PD KRUIBEKE B FC EKSAARDE ng stilgelegd
17/11/2018 14u30 FC EKSAARDE WICHELEN A 3 - 1 gewonnen
24/11/2018 14u00 HERDERSEM FC EKSAARDE 1 - 2
01/12/2018 14u30 FC EKSAARDE AAIGEM A ng stilgelegd
08/12/2019 --u-- SMETLEDE A FC EKSAARDE ng stilgelegd
TWEEDE RONDE
Datum Uur Thuisploeg Uitploeg Uitslag Verslag
15/12/2018 14u30 FC EKSAARDE SKV OVERMERE A 0 - 5
22/12/2018 14u30 VPD. KRUIBEKE B  FC EKSAARDE 4 - 2 verloren
05/01/2019 14u30 FC EKSAARDE DAKNAM B ff stilgelegd
12/01/2019 13u00 SERSK-SCHELLEBELLE B FC EKSAARDE ff stilgelegd
19/01/2019 15u00 FC EKSAARDE SCHOONAARDE B ... - ...

26/01/2019 15u00 BAVEGEM FC EKSAARDE ... - ...

02/02/2019 15u00 FC EKSAARDE NIEUWERKERKEN ... - ...

09/02/2019 15u00 T MELLE A FC EKSAARDE ... - ...

16/02/2019 15u00 FC EKSAARDE SMETLEDE B ... - ...

23/02/2019 15u00 FC EKSAARDE ORANJE BLAUW LEBBEKE ... - ...

09/03/2019 --u-- FC EKSAARDE Vrij ... - ...

16/03/2019 15u00 FC EKSAARDE PD KRUIBEKE B ... - ...

23/03/2019 14u30 WICHELEN A FC EKSAARDE ... - ...

30/03/2019 15u00 FC EKSAARDE HERDERSEM ... - ...

06/04/2019 15u00 AAIGEM A FC EKSAARDE ... - ...

13/04/2019 --u-- FC EKSAARDE SMETLEDE A ... - ... stilgelegd



 

Spaghettifestijn

No images

Tappers en scheidsrechters

lijsttapscheids.png

Derde provinciale E

# Team WG PTN
1 Young Blue SK Beveren 18 43
2 KSK Kallo 18 34
3 KVK Svelta Melsele 18 33
4 Sportkring Kemzeke 18 33
5 FC Eksaarde 18 32
6 SK Oudegem 18 29
7 FC Moerbeke 18 28
8 Herleving Sportief Sint-Pauwels 18 28
9 Rangers Opdorp 18 23
10 White Star Meerdonk 18 23
11 SK Gerda-Waasland 18 20
12 KVK Robur 18 17
13 KSK Klinge 18 16
14 Sportkring Belsele 18 15
15 FC Bosdam Beveren 18 14
16 VK Tielrode 18 11

Bezoekers

We hebben 81 gasten online

Voetbalweer



Alle rechten voorbehouden - FC Eksaarde © 2018