Home Senioren Zondagsreserven
Zondagsreserven (2018-2019) Afdrukken


Technische staf seizoen 2018-2019

TrainerGEERT MALLEMS
Afgevaardigde FILIP CARDON

Zondagsreserven 2018-2019
Competitiekalender seizoen 2018-2019

EERSTE RONDE
Datum Uur Thuisploeg Uitploeg Uitslag   Verslag
02/09/2018 10u00 FC EKSAARDE ZAFFELARE B 1 - 2 verloren
09/09/2018 10u00 SK LOCHRISTI D FC EKSAARDE 3 - 0 verloren
16/09/2018 10u00 LAARNE-KALKEN FC EKSAARDE 2 - 4 gewonnen
23/09/2018 10u00 FC EKSAARDE SK OVERMERE B 4 - 3 gewonnen
30/09/2018 10u00 HEUSDEN C FC EKSAARDE 9 - 1 verloren
07/10/2018 10u00 FC EKSAARDE GIJZEL-OOSTERZELE B 6 - 1 gewonnen
14/10/2018 10u00 FC EKSAARDE Vrij ... - ...

21/10/2018 10u00 FC EKSAARDE SK LOCHRISTI C 1 - 0 gewonnen
28/10/2018 10u00 SOMBEKE A FC EKSAARDE 3 - 6 gewonnen
04/11/2018 10u00 FC EKSAARDE SINAAI A 0 - 3 verloren
11/11/2018 10u00 SK OOSTAKKER B FC EKSAARDE 3 - 2 verloren
18/11/2018 10u00 FC EKSAARDE T MELLE B ... - ...

25/11/2018 10u00 KLINGE B FC EKSAARDE ... - ...

02/12/2018 10u00 FC EKSAARDE JAGO ST A'BERG B ... - ...

09/12/2018 10u00 FCDKG BEERVELDE FC EKSAARDE ... - ...

TWEEDE RONDE
Datum Uur Thuisploeg Uitploeg Uitslag   Verslag
16/12/2018 10u00 ZAFFELARE B FC EKSAARDE ... - ...

06/01/2019 10u00 FC EKSAARDE SK LOCHRISTI D ... - ...

13/01/2019 10u00 FC EKSAARDE LAARNE-KALKEN ... - ...

20/01/2019 10u00 SK OVERMERE B FC EKSAARDE ... - ...

27/01/2019 10u00 FC EKSAARDE HEUSDEN C ... - ...

03/02/2019 10u00 GIJZEL-OOSTERZELE B FC EKSAARDE ... - ...

10/02/2019 10u00 Vrij FC EKSAARDE ... - ...

17/02/2019 10u00 SK LOCHRISTI C FC EKSAARDE ... - ...

24/02/2019 10u00 FC EKSAARDE SOMBEKE A ... - ...

10/03/2019 10u00 SINAAI A FC EKSAARDE ... - ...

17/03/2019 10u00 FC EKSAARDE SK OOSTAKKER B ... - ...

24/03/2019 10u00 T MELLE B FC EKSAARDE ... - ...

31/03/2019 10u00 FC EKSAARDE KLINGE B ... - ...

07/04/2019 10u00 JAGO ST A'BERG B FC EKSAARDE ... - ...

14/04/2019 10u00 FC EKSAARDE FCDKG BEERVELDE ... - ...



 

Mosselfestijn

No images

Verenigingsactie

No images

Tappers en scheidsrechters

lijsttapscheids.png

Derde provinciale E

# Team WG PTN
1 Young Blue SK Beveren 11 29
2 Herleving Sportief Sint-Pauwels 11 24
3 Sportkring Kemzeke 11 22
4 FC Eksaarde 11 19
5 KSK Kallo 11 18
6 KVK Svelta Melsele 11 17
7 SK Oudegem 11 16
8 Rangers Opdorp 11 15
9 FC Moerbeke 11 15
10 White Star Meerdonk 11 15
11 KSK Klinge 11 12
12 SK Gerda-Waasland 11 10
13 FC Bosdam Beveren 11 8
14 KVK Robur 11 8
15 Sportkring Belsele 11 8
16 VK Tielrode 11 6

Bezoekers

We hebben 45 gasten online

Voetbalweer



Alle rechten voorbehouden - FC Eksaarde © 2018