Home Senioren Zondagsreserven
Zondagsreserven (2018-2019) Afdrukken


Technische staf seizoen 2018-2019

Trainer GEERT MALLEMS
Afgevaardigde FILIP CARDON

Zondagsreserven 2018-2019
Competitiekalender seizoen 2018-2019

EERSTE RONDE
Datum Uur Thuisploeg Uitploeg Uitslag Verslag
02/09/2018 10u00 FC EKSAARDE ZAFFELARE B 1 - 2 verloren
09/09/2018 10u00 SK LOCHRISTI D FC EKSAARDE 3 - 0 verloren
16/09/2018 10u00 LAARNE-KALKEN FC EKSAARDE 2 - 4 gewonnen
23/09/2018 10u00 FC EKSAARDE SK OVERMERE B 4 - 3 gewonnen
30/09/2018 10u00 HEUSDEN C FC EKSAARDE 9 - 1 verloren
07/10/2018 10u00 FC EKSAARDE GIJZEL-OOSTERZELE B 6 - 1 gewonnen
14/10/2018 10u00 FC EKSAARDE Vrij ... - ...

21/10/2018 10u00 FC EKSAARDE SK LOCHRISTI C 1 - 0 gewonnen
28/10/2018 10u00 SOMBEKE A FC EKSAARDE 3 - 6 gewonnen
04/11/2018 10u00 FC EKSAARDE SINAAI A 0 - 3 verloren
11/11/2018 10u00 SK OOSTAKKER B FC EKSAARDE 3 - 2 verloren
18/11/2018 10u00 FC EKSAARDE T MELLE B 0 - 2 verloren
25/11/2018 10u00 KLINGE B FC EKSAARDE 0 - 1
02/12/2018 10u00 FC EKSAARDE JAGO ST A'BERG B 1 - 4 verloren
09/12/2018 10u00 FCDKG BEERVELDE FC EKSAARDE 4 - 3 verloren
TWEEDE RONDE
Datum Uur Thuisploeg Uitploeg Uitslag Verslag
16/12/2018 10u00 ZAFFELARE B FC EKSAARDE 2 - 0 verloren
06/01/2019 10u00 FC EKSAARDE SK LOCHRISTI D 3 - 2
13/01/2019 10u00 FC EKSAARDE LAARNE-KALKEN 4 - 0
20/01/2019 10u00 SK OVERMERE B FC EKSAARDE ... - ...

27/01/2019 10u00 FC EKSAARDE HEUSDEN C ... - ...

03/02/2019 10u00 GIJZEL-OOSTERZELE B FC EKSAARDE ... - ...

10/02/2019 10u00 Vrij FC EKSAARDE ... - ...

17/02/2019 10u00 SK LOCHRISTI C FC EKSAARDE ... - ...

24/02/2019 10u00 FC EKSAARDE SOMBEKE A ... - ...

10/03/2019 10u00 SINAAI A FC EKSAARDE ... - ...

17/03/2019 10u00 FC EKSAARDE SK OOSTAKKER B ... - ...

24/03/2019 10u00 T MELLE B FC EKSAARDE ... - ...

31/03/2019 10u00 FC EKSAARDE KLINGE B ... - ...

07/04/2019 10u00 JAGO ST A'BERG B FC EKSAARDE ... - ...

14/04/2019 10u00 FC EKSAARDE FCDKG BEERVELDE ... - ...



 

Spaghettifestijn

No images

Tappers en scheidsrechters

lijsttapscheids.png

Derde provinciale E

# Team WG PTN
1 Young Blue SK Beveren 18 43
2 KSK Kallo 18 34
3 KVK Svelta Melsele 18 33
4 Sportkring Kemzeke 18 33
5 FC Eksaarde 18 32
6 SK Oudegem 18 29
7 FC Moerbeke 18 28
8 Herleving Sportief Sint-Pauwels 18 28
9 Rangers Opdorp 18 23
10 White Star Meerdonk 18 23
11 SK Gerda-Waasland 18 20
12 KVK Robur 18 17
13 KSK Klinge 18 16
14 Sportkring Belsele 18 15
15 FC Bosdam Beveren 18 14
16 VK Tielrode 18 11

Bezoekers

We hebben 69 gasten online

Voetbalweer



Alle rechten voorbehouden - FC Eksaarde © 2018