Home Senioren Zondagsreserven
Zondagsreserven (2018-2019) Afdrukken


Technische staf seizoen 2018-2019

TrainerGEERT MALLEMS
Afgevaardigde FILIP CARDON


Competitiekalender seizoen 2018-2019

EERSTE RONDE
Datum Uur Thuisploeg Uitploeg Uitslag   Verslag
02/09/2018 10u00 FC EKSAARDE ZAFFELARE B 1 - 2 verloren
09/09/2018 10u00 SK LOCHRISTI D FC EKSAARDE 3 - 0 verloren
16/09/2018 10u00 LAARNE-KALKEN FC EKSAARDE 2 - 4 gewonnen
23/09/2018 10u00 FC EKSAARDE SK OVERMERE B 4 - 3 gewonnen
30/09/2018 10u00 HEUSDEN C FC EKSAARDE ... - ...

07/10/2018 10u00 FC EKSAARDE GIJZEL-OOSTERZELE B ... - ...

14/10/2018 10u00 FC EKSAARDE Vrij ... - ...

21/10/2018 10u00 FC EKSAARDE SK LOCHRISTI C ... - ...

28/10/2018 10u00 SOMBEKE A FC EKSAARDE ... - ...

04/11/2018 10u00 FC EKSAARDE SINAAI A ... - ...

11/11/2018 10u00 SK OOSTAKKER B FC EKSAARDE ... - ...

18/11/2018 10u00 FC EKSAARDE T MELLE B ... - ...

25/11/2018 10u00 KLINGE B FC EKSAARDE ... - ...

02/12/2018 10u00 FC EKSAARDE JAGO ST A'BERG B ... - ...

09/12/2018 10u00 FCDKG BEERVELDE FC EKSAARDE ... - ...

TWEEDE RONDE
Datum Uur Thuisploeg Uitploeg Uitslag   Verslag
16/12/2018 10u00 ZAFFELARE B FC EKSAARDE ... - ...

06/01/2019 10u00 FC EKSAARDE SK LOCHRISTI D ... - ...

13/01/2019 10u00 FC EKSAARDE LAARNE-KALKEN ... - ...

20/01/2019 10u00 SK OVERMERE B FC EKSAARDE ... - ...

27/01/2019 10u00 FC EKSAARDE HEUSDEN C ... - ...

03/02/2019 10u00 GIJZEL-OOSTERZELE B FC EKSAARDE ... - ...

10/02/2019 10u00 Vrij FC EKSAARDE ... - ...

17/02/2019 10u00 SK LOCHRISTI C FC EKSAARDE ... - ...

24/02/2019 10u00 FC EKSAARDE SOMBEKE A ... - ...

10/03/2019 10u00 SINAAI A FC EKSAARDE ... - ...

17/03/2019 10u00 FC EKSAARDE SK OOSTAKKER B ... - ...

24/03/2019 10u00 T MELLE B FC EKSAARDE ... - ...

31/03/2019 10u00 FC EKSAARDE KLINGE B ... - ...

07/04/2019 10u00 JAGO ST A'BERG B FC EKSAARDE ... - ...

14/04/2019 10u00 FC EKSAARDE FCDKG BEERVELDE ... - ...



 

Mosselfestijn

No images

Tappers en scheidsrechters

lijsttapscheids.png

Derde provinciale E

# Team WG PTN
1 Young Blue SK Beveren 4 10
2 FC Eksaarde 4 9
3 Herleving Sportief Sint-Pauwels 4 8
4 Sportkring Kemzeke 4 8
5 FC Moerbeke 4 7
6 White Star Meerdonk 4 6
7 SK Oudegem 4 6
8 FC Bosdam Beveren 4 6
9 KVK Svelta Melsele 4 5
10 Rangers Opdorp 4 4
11 KVK Robur 4 4
12 Sportkring Belsele 4 4
13 KSK Klinge 4 4
14 KSK Kallo 4 3
15 SK Gerda-Waasland 4 3
16 VK Tielrode 4 2

Bezoekers

We hebben 45 gasten online

Voetbalweer



Alle rechten voorbehouden - FC Eksaarde © 2018