Home
FC Eksaarde
SELECTIES WEEKEND 13/01/18 TEM 14/01/18 PDF Afdrukken E-mailadres
Geschreven door Luc Mulle   
vrijdag 12 januari 2018 21:54

Eerste elftal : verplaatsing naar Hardy Waasmunster op zondag 14/01/18 om 14h30 : vertrek lokaal : 12h45 of op terrein Hardy : 13h15
Heungens Daan, Van Damme Kevin, Bauwens Ruben, Boon Pieterjan, Van Driessche Olivier, Heirman Djork, Schamphelaere Jaron, De Backer Sven, Hillaert Stef, Ouahamdi Khalid, De Loose Sebastian, Van Der Veken Bjarne, Munghen Joas x en y

A-reserven : thuis tegen Hardy Waasmunster op zaterdag 13/01/18 om 14h30 : verzamelen terrein : 13h15
Van Der Veken Bjarne, De Meyer Chris, Roossens Jonas, Schatteman Jenno, Ryckaert Aaron, Van Audenaerde stef, Van Audenaerde Tijmen, Timmerman Yannick, Doggen Davy, Maes Sergio, Maes Ismael, Verniers Isaac, De Backer Arne, Van Damme Kenneth, Van Rostenberghe Jens.

B-reserevn : verplaatsing naar VSV Gent B op zaterdag 13/01/18 om 14h30 : verzamelen : 12h45 of op terrein VSV Gent : 13h30
Van Acker Matthias, Van Driessche Cédric, Hillaert Jorn, Roossens Matthijs, Hyde Niels, De Roover Matthias, Weyers Maxime, Tollenaere Nils, Dermul Jonas, Bauwens Pieter, De Smet Paavo, D'Hont Hans, Van Avermaet Vic, Cool Nico

 
SELECTIES WEEKEND 06/01/18 TEM 07/01/18 PDF Afdrukken E-mailadres
Geschreven door Luc Mulle   
vrijdag 05 januari 2018 21:20

Eerste elftal : thuis tegen KSK Klinge op zondag 07/01/18 om 14h30 : verzamelen terrein : 13h15
Bauwens Ruben, Boon Pieterjan, De Backer Sven, De Loose Sebastian, Heirman Djork, Hillaert Stef, Heungens Daan, Lagaet Ruben, Maes Sergio, Ouahamdi Khalid, Van Damme Kevin, Van Der Veken Bjarne, Van Driessche Olivier, Schamphelaere Jaron.

A-reserven : verplaatsing naar KSK Klinge op zaterdag 06/01/18 om 14h30 : vertrek canontine : 12h30 of op terrein Klinge : 13h15
Van Der Veken Bjarne, Ryckaert Aaron, Roossens Jonas, De Backer Arne, Schatteman Jenno, Van Audenaerde Tijmen, Van Audenaerde Stef, Timmerman Yannick, Doggen Davy, Maes Ismael, Munghen Jonas, Cool Nico, Dermul Jonas, De Meyer Chris. 

B-reserven : thuis tegen Waarschoot B op zaterdag 06/01/18 om 14h30 : verzamelen terrein : 13h30
Rombaut Siebe, Hyde Niels, Van Driessche Cédric, Hillaert Jorn, Roossens Matthijs, Tollenaere Nils, Weyers Maxime, Van Avermaet Vic, De Roover Matthias, De Smet Paavo, Van Rostenberghe Jens,  Van Acker Matthias, D'Hont Hans, 

 
TRAININGEN SENIORS PDF Afdrukken E-mailadres
Geschreven door Luc Mulle   
zaterdag 16 december 2017 06:49

ER ZAL NOG GETRAIND WORDEN OP DONDERDAG 21/12/17 EN DAN GAAT DE RIEM ER EVEN AF.
HERVATTING TRAININGEN OP DINSDAG 02/01/2018.
DE TECHNISCHE STAFF WENST IEDEREEN TE BEDANKEN VOOR ZIJN INZET EN HOOPT ER IN 2018 VERDER NOG EEN MOOI SEIZOEN VAN TE MAKEN.
AAN ALLEN FIJNE FEESTDAGEN GEWENST !!

Vanwege,
Jo, Rudiger, Luc, Koen en Ronny

 
SELECTIES WEEKEND 16/12/17 TEM 17/12/17 PDF Afdrukken E-mailadres
Geschreven door Luc Mulle   
zaterdag 16 december 2017 06:39

Eerste elftal : verplaatsing naar FC DAKNAM op zondag 17/12/17 om 14h30 : verzamelen lokaal : 12h00 of op terrein 13h15
Bauwens Ruben, Boon Pieter-Jan, De Backer Sven, De Loose Sebastian, Heirman Djork, Heungens Daan , Hillaert Stef, Lagaet Ruben, Ouahamdi Khalid, Roels Koen, Rombaut Siebe, Van Damme Kevin, Van Driessche Olivier, x, y.

A-reserven : thuis tegen FC DAKNAM op zaterdag 16/12/17 om 14h30 : verzamelen terrein : 13h15
Van der Veken Bjarne, Ryckaert Aaron, Roossens Jonas, Schatteman Jenno, De Meyer Chris, Van Audenaerde Stef, Shamphelaere Jaron, Maes Ismael, Timmerman Yannick, Maes Sergio, Munghen Jonas, Dermul Jonas, Doggen Davy, Cool Nico, De Backer Arne.

B-reservern : verplaatsing FC DAKNAM op zaterdag 16/12/17 om 14h00 : verzamelen terrein 12h45
Rombaut Siebe, Bauwens Pieter, De Smet Paavo, Hillaert Jorn, Hyde Niels, Roossens Matthijs, Van Avermaet Vic, Van Driessche Cédric, De Groeve Diederik, Van Rostenberghe Jens, De Roover Matthias, D'Hont Hans, Puts Jasper.

SPELERS EN TECHNISCHE STAFF WENSEN IEDEREEN FIJNE KERSTDAGEN EN EEN GEZOND EN VOORSPOEDIG 2018 !!
TEVENS WILLEN WIJ BESTUUR, ALLE MEDEWERKERS EN SUPPORTERS BEDANKEN VOOR DE GOEDE ZORGEN EN STEUN !!!

 
SELECTIES WEEKEND 09/12/17 TEM 10/12/17 PDF Afdrukken E-mailadres
Geschreven door Luc Mulle   
vrijdag 08 december 2017 00:31

Eerste elftal : verplaatsing naar Kieldrecht op zaterdag 09/12/17 om 19h30 : vertrek lokaal : 17h30 of op terrein : 18h15
Bauwens Ruben, Boon Pieter-Jan, De Backer Sven, De Loose Sebastian, Heirman Djork, Hillaert Stef, Heungens Daan, Jansen Frankie, Ouahamdi Khalid, Roels Koen, Van Damme Kevin, Van Der Veken Bjarne, Van Driessche Olivier, Maes Sergio, Munghen Jonas.

A-reservern : thuis tegen Kieldrecht op zaterdag 09/12/17 om 14h30 : verzamelen terrein : 13h15
Rombaut Siebe, Roossens Jonas, Van Audenaerde Tijmen, Schatteman Jenno, Ryckaert Aaron, Van Audenaerde Stef, Schamphelaere Jaron, Maes Ismael, Doggen Davy, Timmerman Yannick, Cool Nico, De Meyer Chris, Dermul Jonas, Van Rostenberghe Jens, Van Driessche Cédric.

 
« StartVorige12345678910VolgendeEinde »

Pagina 4 van 133

Mosselfestijn

No images

Tappers en scheidsrechters

lijsttapscheids.png

Webbeheer



Derde provinciale E

# Team WG PTN
1 Young Blue SK Beveren 4 10
2 FC Eksaarde 4 9
3 Herleving Sportief Sint-Pauwels 4 8
4 Sportkring Kemzeke 4 8
5 FC Moerbeke 4 7
6 White Star Meerdonk 4 6
7 SK Oudegem 4 6
8 FC Bosdam Beveren 4 6
9 KVK Svelta Melsele 4 5
10 Rangers Opdorp 4 4
11 KVK Robur 4 4
12 Sportkring Belsele 4 4
13 KSK Klinge 4 4
14 KSK Kallo 4 3
15 SK Gerda-Waasland 4 3
16 VK Tielrode 4 2

Bezoekers

We hebben 47 gasten online

Voetbalweer



Alle rechten voorbehouden - FC Eksaarde © 2018