Home
FC Eksaarde
wedstrijden weekend 08/04/17 - 09/04/17 PDF Afdrukken E-mailadres
Geschreven door T1 Jo Clauwaert   
vrijdag 07 april 2017 08:46

Eerste Elftal : thuis tegen SK Wachtebeke op zondag 09/04/17 om 15H00 : verzamelen terrein : 13H45
De Backer Sven, Bauwens Ruben, Van Laere Koen, Boon Pieterjan, Heungens Daan, De Maesschalck Jarno, Van Hese Pascal, Verniers Isaaac, De Loose Sebastian, Munghen Jonas, Van Damme Kevin en nog 4 spelers aan te duiden na wedstrijd reserven.

Reserven-A : verplaatsing naar SK Wachtebeke op zaterdag 08/04/17 om 15H00 : verzamelen canontine : 13H20 of op terrein Wachtebeke : 13H45
Doelman x, Van Damme Kenneth, Heirman "Djork", Verstichel Jan, De Meyer Chris, Tollenaere Nils, Roossens Jonas, Schamphelare Jaron, Van Rostenberghe Jens, Cool Nico, Timmerman Yannick, De Groeve Diederik, Ryckaert Aaron, Van Audenaerde Stef.

 
Luc De Maesschalck: 'Behoud doet evenveel deugd als titel' PDF Afdrukken E-mailadres
Geschreven door webteam   
dinsdag 28 maart 2017 18:59
Na de overtuigende 3-0-thuiszege tegen Cercle Melle kon Eksaarde zich verzekeren van een verlengd verblijf in derde provinciale. Op en rond het veld was meteen duidelijk dat de opluchting heel groot was. Ook voorzitter Luc De Maesschalck glunderde en stond ons even te woord na de wedstrijd. "In feite is de opluchting nu even groot als een titel pakken. We hebben hier een heel seizoen naar gewerkt en dat het dan nu lukt, geeft voldoening. Het was een heel moeilijk seizoen. Veel blessures, scoringsproblemen, pech... Maar nu zijn we wel wat euforisch na de redding op twee wedstrijden van het einde, ja" klinkt het bij de FCE-voorzitter.
Lees meer...
 
WEDSTRIJDEN WEEKEND 25/03/17 TEM 25/03/17 PDF Afdrukken E-mailadres
Geschreven door Luc Mulle   
vrijdag 24 maart 2017 21:24

Eerste Elftal : thuis tegen Cercle Melle op zondag 26/03/17 om 15H00 : verzamelen terrein : 13H45
De Backer Sven, Bauwens Ruben, Ouahamdi Khalid, De Koning Bart, Van Laere Koen, Boon Pieterjan, Heungens Daan, De Maesschalck Jarno, Van Hese Pascal, Verniers Isaaac, Lagaet Ruben, Rombaut Siebe, De Loose Sebastian, Munghen Jonas en nog één speler aan te duiden na wedstrijd reserven.

A-Reserven : verplaatsing naar Cercle Melle op zaterdag 25/03/17 OM 16H30 : vertrek canontine : 14H30 of op terrein Melle : 15H15
Rombaut Siebe, Ryckaert Aaron, Heirman Djork, Van Damme Kevin, De Meyer Chris, Roossens Jonas, Schamphelaere Jaron, Verstichel Jan, Timmerman yannick, Dermul Jonas, van Damme Kenneth, Van Rostenberghe Jens, Van Poucke Robin.

Beloften : thuis tegen PD Kruibeke op zaterdag 25/03/17 om 15H00 : verzamelen terrein : 14H00
Buyle Hannes, Schatteman jenno, Hillaert Jorn, D'Hont Hans, De Groeve Jarik, De Roover Mathias, D'Hont Sander, Daelman Carlo, Smet Tim, Baecke Cédric, Enriquez Alan, Bauwens Pieter, Bulens Jelle, Van Rostenberghe Jens.

 
WEDSTRIJDEN WEEKEND 18/03/17 TEM 19/03/17 PDF Afdrukken E-mailadres
Geschreven door Luc Mulle   
vrijdag 17 maart 2017 20:58

Eerste elftal : verplaatsing naar HT Zwijnaarde op zondag 19/03/17 om 15h00 : verzamelen lokaal : 13h10 of op terrein Zwijnaarde : 13h45
Bauwens Ruben, Boon Pieterjan, Cassier Nicolas, De Backer Sven, De Maesschalck Jarno, Heungens Daan, Lagaet Ruben, Ouahamdi Khalid, Van Hese Pascal, Van Laere Koen, Verniers Isaac, De Koning Bart, Van Damme Kevin, Tollenaere Nils.

A-reserven : thuis tegen HT Zwijnaarde op zaterdag 18/03/17 om 15h00 : verzamelen terrein : 13h45
Rombaut Siebe, Ryckaert Aaron, De Meyer Chris, Roossens Jonas, Verstichel Jan, Heirman Djork, Schamphelaere Jaron, Dermul Jonas, Timmerman Yannick, Van Daele Ken, Van Poucke Robin, Van Damme Kenneth, Munghen Jonas

 
Selecties weekend 12 & 12 maart 17 PDF Afdrukken E-mailadres
Geschreven door T1 Jo Clauwaert   
vrijdag 10 maart 2017 14:38

Eerste elftal: Thuis tegen Heusden, zondag 12 maart 17 om 15.00u.
Op het terrein: 13.45u.
Bauwens Ruben, Boon Pieterjan, Cassier Nicolas, De Backer Sven, De Koning Bart, De Maesschalck Jarno, Van Hese Pascal, Heungens Daan, Lagaet Ruben, Munghen Jonas, Ouahamdi Khalid, Rombaut Siebe, Van Laere Koen, Verniers Isaac + nog 1 aan te duiden speler.

A-RESERVEN : VERPLAATSING NAAR HEUSDEN OP ZATERDAG 11/03/17 OM 15H00 VERZAMELEN CANONTINE : 12H45 OF OP TERREIN HEUSDEN : 13H45
Rombaut Siebe, Ryckaert Aaron, Van Damme Kevin, Heirman Djork, De Meyer Chris, Roossens Jonas, Tollenaere Nils, Schamphelaere Jaron, Van Damme Kenneth, Van Daele Ken, Timmerman Yannick, Verstichel Jan, Cool Nico, De Roover Mathias.

BELOFTEN : THUIS TEGEN HOOGEINDE OP ZATERDAG 11/03/17 OM 15H00
VERZAMELEN TERREIN : 14H00
Baecke Cedric, Van Audenaerde Tymen, Schatteman Jenno, Smet Tim, Hyde Nils, D'Hont Hans, Bulens Jelle, Hillaert Jorn, Daelman Carlo, Van Rostenberghe Jens, Van Damme Ward, Dermul Jonas, Van Poucke Robin, De Groeve Jarik.

 
« StartVorige12345678910VolgendeEinde »

Pagina 7 van 130

Derde provinciale E

# Team WG PTN
1 Kieldrecht 10 26
2 White Boys 10 23
3 Oudegem 10 20
4 Melsele B 10 19
5 Sint-Pauwels 10 18
6 Kallo 10 16
7 Klinge 10 13
8 Robur B 10 13
9 SK Gerda 10 13
10 Eksaarde 10 13
11 Bosdam Bev. 10 12
12 R. Opdorp 10 10
13 SKB St.-Niklaas 10 9
14 Hamme-Zogge 10 7
15 FC Daknam 10 6
16 Hardy Waasm. 10 4

Voetbalweer

Webbeheer



Bezoekers

We hebben 43 gasten online


Alle rechten voorbehouden - FC Eksaarde © 2012