Home
FC Eksaarde
SELECTIES WEEKEND 16/02/18 TEM 18/02/18 PDF Afdrukken E-mailadres
Geschreven door Luc Mulle   
vrijdag 16 februari 2018 10:37

Eerste elftal : thuis tegen SKB Sint-Niklaas op zondag 18/02/18 om 15h00 : verzamelen terrein : 13h45
Bauwens Ruben, Boon Pieter-Jan, De Backer Sven, De Koning Bart, Hillaert Stef, Heungens Daan, Lagaet Ruben, Ouahamdi Khalid, Schamphelaere Jaron, Van Damme Kevin, Van Der Veken Bjarne, Van Driessche Olivier, Verniers Isaac, Schatteman Jenno, Timmerman Yannick.

A-reserven : verplaatsing naar SKB Sint-Niklaas op vrijdag 16/02/18 om 20h00 : verzamelen canontine : 18h00 of op terrein : 18h45
Rombaut Siebe, De Meyer Chris, Van Audenaerde Tijmen, Schatteman Jenno, Ryckaert Aaron, Van Audenaerde Stef, Roossens jonas, Timmerman Yannick, Doggen Davy, Maes Sergio, Munghen Jonas, Everaert Arthur, Snauwaert Juul, De Backer Arne.

B-reserven : thuis tegen Vinderhoute B op zaterdag 17/02/18 om 15h00 : verzamelen terrein : 14h00
Van Acker Matthias, Van Driessche Cédric, Hillaert Jorn, Van Avermaet Vic, Hyde Niels, Tollenaere Nils, De Groeve Diederik, De Roover Matthias, Van Rostenberghe Jens, Maes Lode, Enriquez Alan, Bauwens Pieter, De Smet Paavo, Roossens Mathijs, Weyers Maxim.

 
SELECTIES WEEKEND 09/0218 TEM 11/02/18 PDF Afdrukken E-mailadres
Geschreven door Luc Mulle   
vrijdag 09 februari 2018 08:46

A-resreven : verrplaatsing naar Bosdam Beveren op vrijdag 09/0218 om 20h00 : verzamelen canontine : 18h00 of op terrein 18h45
Van Der Veken Bjarne, De Meyer Chris, De Koning Bart, Roossens Jonas, Schatteman Jenno, Van Audenaerde Stef, Huybrecht Joren, Timmerman Yannick, Munghen Jonas, Doggen Davy, Maes Sergio, Maes Ismael, Ryckaert Aaron, De Backer Arne.

B-reserven : thuis tegen Assenede B op zaterdag 10/021/ om 15h00 : verzamelen terrein : 14h00
Van Acker Matthias, Van Driessche Cédric, Hillaert Jorn, Hyde Nils, De Groeve Diederik, Weyers Maxime, De Roover Matthias, Van Avermaet Vic, Van Rostenberghe Jens, Maes Lode, De Smet Paavo, Enriquez Alan, x en y.

 
SELECTIES WEEKEND 02/02/18 TEM 04/02/18 PDF Afdrukken E-mailadres
Geschreven door Luc Mulle   
vrijdag 02 februari 2018 10:08

Eerste elftal : thuis tegen Sint-Pauwels op zondag 04/01/18 om 15h00 : verzamelen terrein : 13h45
Bauwens Ruben, Boon Pieterjan, De Backer Sven, De Loose Sebastian, Heirman Djork,, Heungens Daan, Ouahamdi Khalid, Van Damme Kevin, Van Der Veken Bjarne, Van Driessche Olivier, Verniers Isaac, De Koning Bart, Maes Sergio, Lagaet Ruben en x.

A-reserven : verplaatsing naar Sint-Pauwels op vrijdag 02/02/18 om 20h00 : vertrek canontine : 18h00 of verzamelen terrein : 18h45
Van Der Veken Bjarne, De Meyer Chris, Schatteman Jenno, Roossens Jonas, Timmerman Yannick, Doggen Davy, Maes Ismael, Munghen Jonas, Van Audenaerde Tijmen, Van Audenaerde Stef, Huybrecht Jorn, De Backer Arne, Ryckaert Aaron, Shamphelaere Jaron.

 
SELECTIES WEEKEND 27/01/18 TEM 28/01/18 PDF Afdrukken E-mailadres
Geschreven door Luc Mulle   
vrijdag 26 januari 2018 21:58

Eerste elftal : verplaatsing naar Rangers Opdorp op zondag 28/01/18 om 15h00 : verzamelen terrein : 13h45 of vertrek lokaal : 13h00
Bauwens Ruben, Boon Pieterjan, De Backer Sven, De Loose Sebastian, Heirman Djork, Hillaert Stef, Heungens Daan, Ouahamdi Khalid, Schamphelaere Jaron, Van Damme Kevin, Van Der Veken Bjarne, Van Driessche Olivier, Verniers Isaac x en y.

A-reserven : thuis tegen PD Kruibeke op zaterdag 27/01/18 om 15h00 : verzamelen terrein : 13h45
Van Der Veken Bjarne, De Meyer Chris, De Koning Bart, Schatteman Jenno, Roossens Jonas, Timmerman Yannick, Doggen Davy, Maes Sergio, Maes Ismael, Munghen Jonas,  Maes Lode, Van Audenaerde Tijmen, Van Audenaerde Stef, Van Damme Kenneth, Tollenaere Nils.

 
SELECTIES WEEKEND 19/01/18 TEM 21/01/18 PDF Afdrukken E-mailadres
Geschreven door Luc Mulle   
vrijdag 19 januari 2018 08:38

Eerste elftal : thuis tegen VK White Boys op zondag 21/01/18 om 15h00 : verzamelen terrein : 13h45
Bauwens Ruben, Boon Pieterjan, De Backer Sven, De Loose Sebastian, Heirman Djork, Hillaert Stef, Heungens Daan, Lagaet Ruben, Ouahamdi Khalid, Schampelaere Jaron, Van Damme Kevin, Van Der Veken Bjarne, Van Driessche Olivier, x en y.

A-reserven : verplaatsing naar VK White Boys op vrijdag 19/01/18 om 20h00 : vertrek canontine : 18h15 of op terrein White Boys : 18h45
Van Der Veken Bjarne, De Meyer Chris, De Koning Bart, Schatteman Jenno, Verniers Isaac, Schamphelaere Jaron, Roossens Jonas, Timmerman Yannick, Doggen Davy, Maes Sergio, Maes Ismael, Munghen Jonas, Ryckaert Aaron, Maes Lode, Everaert Arthur.

B-reserven : thuis tegen Balgerhoeke B op zaterdag 20/01/18 om 15h00 : verzamelen terrein : 14h00
Van Damme Ward, Van Driessche Cédric, Hillaert Jorn, Roossens Matthijs, Hyde Niels, Tollenaere Nils, Van Avermaet Vic, De Roover Matthias, De Smet Paavo, Weyers Maxim, Enriquez Alan, Bauwens Pieter, Dermul Jonas, Cool Nico, Van Rostenberghe Jens.

 
« StartVorige12345678910VolgendeEinde »

Pagina 2 van 133

Bezoekers

We hebben 83 gasten online

Derde provinciale E

# Team WG PTN
1 FC Eksaarde 0 0
1 KFC Moerbeke 0 0
1 Klinge 0 0
1 Meerdonk 0 0
1 Melsele B 0 0
1 Oudegem 0 0
1 Randers Opdorp 0 0
1 SK Gerda 0 0
1 SK Kallo 0 0
1 SKB Sint Niklaas 0 0
1 Sportkring Kemzeke 0 0
1 VK Robur B 0 0
1 VK Tielrode 0 0
1 YB Beveren 0 0

Tappers en scheidsrechters

lijsttapscheids.png

Voetbalweer

Webbeheer





Alle rechten voorbehouden - FC Eksaarde © 2018