Home
FC Eksaarde
FC Eksaarde klopt VSV Gent in eigen huis PDF Afdrukken E-mailadres
Geschreven door Webteam   
vrijdag 17 februari 2017 10:00
De verplaatsing naar het 3de geklasseerde VSV Gent kondigde zich als een lastige klus aan. Kapitein Koen Van Laere kwam wel terug uit een gele schorsingsdag, maar nu viel Nicolas Cassier uit met een liesblessure.
Lees meer...
 
WEDSTRIJDEN WEEKEND 17/02/17 - 19/02/17 PDF Afdrukken E-mailadres
Geschreven door Luc Mulle   
vrijdag 17 februari 2017 09:01

A-RESREVEN : VERPLAATSING NAAR ZAFFELARE OP VRIJDAG 17/02/14 OM 20H : VERZAMELEN CANONTINE : 18H30 OF OP ZAFFELARE OM 18H45.
Buyle Hannes, Rombaut Siebe, Roossens Jonas, Van Damme Kevin, Verstichel Jan, Ryckaert Aaron, Van Audenaerde Stef, Tollenaere Nils, Van Daele Ken, Van Hese Pascal, Verniers Isaac, Doggen Davy, Aenriquez Alan, Heirman Djork, Timmerman Yannick.

 
FCE blijft steken op een gelijkspel tegen St Muide Gent PDF Afdrukken E-mailadres
Geschreven door Webteam   
woensdag 15 februari 2017 16:23
Ook in deze thuiswedstrijd kon FC Eksaarde geen afstand nemen van Standaard Muide en de drie punten in het eigen stadion houden. Niet dat de ploeg er niet alles aan deed, maar alweer ongeluk in de afwerking speelde het fanionteam parten.
Lees meer...
 
Selecties weekend 11 - 12 Feb 17 PDF Afdrukken E-mailadres
Geschreven door T1 Jo Clauwaert   
vrijdag 10 februari 2017 15:51

Eerste elftal: Uit naar VSV Gent op zondag 12/02/17 om 15H00 :

Vetrek Canontine: 1310 Hr, op het terrein: 1345 Hr.
Bauwens Ruben, Boon Pieterjan, Rombaut Siebe, Van Laere Koen, De Backer Sven, De Koning Bart, De Loose Sebastian, De Maesschalck Jarno, Heungens Daan, Lagaet Ruben, Ouahamdi Khalid, Roels Koen, Verniers Isaac, Munghen Jonas, Tollenaere Nils.

A-Reserven : VSV geeft forfait voor deze wedstrijd..!!

Beloften : Uit naar Rupelmonde op zaterdag 11/02/17 om 15.. Hr.
Vertrek Canontine: 13.15 Hr.
Rombaut Siebe, Van Damme Ward, Cool Nico, Bauwens Pieter, Bulens Jelle, D'Hont Sander, Enriquez Alan, Hyde Nils, Schatteman Jenno, Van Audenaerde Tymen, Van Driessche Cedric, Schamphelaere Jaron, Smet Tim, Van Rostenberghe Jens. 

 
WEDSTRIJDEN WEEKEND 03/02 TEM 05/02/17 PDF Afdrukken E-mailadres
Geschreven door Luc Mulle   
vrijdag 03 februari 2017 13:09

EERSTE ELFTAL : THUIS TEGEN ST. MUIDE GENT OP ZONDAG 05/02/17 OM 15H00 : VERZAMELEN TERREIN : 13H45
Bauwens Ruben, Boon Pieterjan, Buyle Hannes, Cassier Nicolas, De Backer Sven, De Koning Bart, De Loose Sebastian, De Maesschalck Jarno, Heungens Daan, Lagaet Ruben, Ouahamdi Khalid, Roels Koen, Verniers Isaac. Verder aan te vullen na reservenwedstrijd.

A-RESERVEN :VERPLAATSING NAAR DRONGEN OP VRIJDAG 03/02/17 OM 20H00 !! : VERZAMELEN CANONTINE : 18H10 OF OP TERREIN DRONGEN : 18H45
Rombaut Siebe, Ryckaert Aaron, Roossens Jonas, De Meyer Chris, Van Audenaerde Stef, Tollenaere Nils, Cool Nico, Van Daele Ken, Doggen Davy, Dermul Jonas, Munghen Jonas, U-17 spelers : Viktor, Robbe en Jaan.

BELOFTEN : THUIS TEGEN GERDA B OP ZATERDAG 04/02/17 OM 15H00 : VERZAMELEN TERREIN : 14H00
Baecke Cedric, Bauwens Pieter, Bulens Jelle, De Smet Paavo, D'Hont Sander, D'Hont Hans, Enriquez Alan, Hyde Nils, Roossens Mathijs, Schatteman Jenno, van Audenaerde Tymen, Van Driessche Cedric, Van Eetvelde Jeroen.

 
« StartVorige11121314151617181920VolgendeEinde »

Pagina 11 van 133

Derde provinciale E

# Team WG PTN
1 Kieldrecht 19 49
2 White Boys 18 37
3 Sint-Pauwels 18 37
4 Oudegem 18 36
5 Kallo 18 34
6 Melsele B 18 30
7 SK Gerda 19 29
8 Eksaarde 19 25
9 Klinge 17 21
10 R. Opdorp 18 20
11 Robur B 19 20
12 SKB St.-Niklaas 19 19
13 Bosdam Bev. 19 19
14 Hamme-Zogge 17 13
15 FC Daknam 18 13
16 Hardy Waasm. 18 10

Voetbalweer

Tappers en scheidsrechters

lijsttapscheids.png

Webbeheer



Bezoekers

We hebben 18 gasten online


Alle rechten voorbehouden - FC Eksaarde © 2012